“Transporter 2” treileris – Kurjers atgriežas!

August 27, 2005  |  Džeisons Stethems, Jaunumi, Treileri

Frenks Mārtins (Džeisons Stethems) atgriežas šajā sīkvelā samērā lielu atsaucību guvušajai filmai “Transporter”. Spēles noteikumi šoreiz ir mazliet savādāki – vairs nekādas Franču rivjēras un nelegālo āzijas valstu imigrantu, Frenks joprojām ir kurjers uz spīdoši vada mašīnu, taču liktenis lēmis tam pārkvalificēties par privātšoferi kādas bagātas Maijami ģimenes atvasei:

Kā jau vienmēr, viss notiet greizi – bērns tiek nolaupīts, vecāki ir panikā, policija ir bezspēcīga, bet vienīgais, kurš spēj palīdzēt, izrādās Frenks, kurš arī nav pieradis sēdēt rokas klēpī salicis. Frenks atloka piedurknes, pielej pilnu bāku un rāda, ko spēj. Un ticiet man – tur būs ko redzēt!

Tāpat kā filmas pirmajā daļā, režisora krēslā vienlaikus sēdušies Luiss Leterjērs (”Unleashed”) un cīņu horeogrāfs Korijs Juens, katrs darot to, kas viņam sanāk vislabāk – vienam dialogu ainas, otram satriecoši kautiņi. Projektu pieskata Luka Besona visuredzošā acs, viņš arī sarakstījis scenāriju, kopā ar Robertu Marku Keimenu. Citās lomās redzami Ambera Valetta, Kīts Deividss un Metjū Modains.

Filmas pirmizrāde ASV paredzēta šī gada 2. Septembrī.