"Halo" filmai beidzot režisors!

August 18, 2006  |  Jaunumi

Diemžēl visi, kuri gaidīja ieraudzīt Giljermo del Toro vai Pīteru Džeksonu (vai jebkuru citu režisoru ar Vārdu) videospēles “Halo” ekranizācijas krēslā, būs smagi vīlušies – šis ļoti atbildīgais darbs uzticēts… režisoram-debitantam Nīlam Blomkampam! Kas par, piedodiet, wtf?

Tomēr parokot mazliet dziļāk, kļūst skaidrs, kapēc producents Pīters Džeksons, visdrīzāk, nekļūdījās savā izvēlē – jau no bērna kājas āfrikāņu izcelsmes Nils kaut ko veidoja un visādi radoši darbojās, gan mākslā, gan video, gan datorgrafikas jomā. Pēdējo jāizceļ īpaši – Blomkampa filmogrāfija liecina, ka viņš veidojis specefektus dažādiem populāriem kino un TV projektiem. Plus – internetā atrodamās Blomkampa īsfilmas (“Alive in Joburg” un “Tempbot”) liecina, ka ja nu ko, bet fantastiku viņš cērt. Un, ņemot vērā, ka Nilam aiz muguras stāvēs producents Pīters Džeksons un viņa studija Weta, vienosimies, ka “Halo” ir vēl jaunās, taču drošās rokās, ok?

Protams, daudz aktuālāks par režisoru ir jautājums vai filmā mēs redzēsim Master Chief bez maskas? Pirmizrāde ir 2008. vasarā, scenārijs no Aleksa Gārlenda, nauda no 20th Century Fox/Universal.

Halo