Augstspriegums

October 30, 2007  |  Džeisons Stethems, Jaunumi

Beidzot konkretizējušies arī noteiktās aprindās gaidītā sīkvela “Crank 2: High Voltage” (jā, tagad tas sauksies tieši šādi) apveidi:

Pirmās filmas finālā nedaudz izkritis no helikoptera, Čevs Čelioss (Džeisons Stetems) pat negrasās mirt – vismaz kāmēr sirds vēl pukst krūtīs, he-he. Ar pēdējo gan radās zināmas problēmas – kāds aziātu izcelsmes mafiozo, padzirdējis, ko Čeva sirds spējusi izturēt, nelietīgi viņam to atņem, domājams, ka piespiedu kārtā, aizvietodams ar mehānisku brīnumu, kuru (un tātad arī Čevu) pie dzīvības uztur tikai regulāra elektrības padeve. Mans domāt, ka ļoti neapdomīgs solis – tagad Čevs nēsāsies pa visu Čainataunu, starplaikā starp mafiozo rokaspuišu sišanu meklējot kārtējo elektrības rozeti. Tas viss, protams, novedīs pie daudzām interesantām un aizraujošām situācijām – bet ko gan citu no “Crank” sīkvela lai vēl gaida?

Taču “Crank 2: High Voltage” filmēšana sāksies tikai nākamā gada Aprīlī – līdz tam Neveldine / Taylor (kas ir Marks Neveldīns un Brajens Teilors) būs aizņemti ar futuristiskā trillera “GAME” filmēšanu (par kuru jau rakstīju nedaudz agrāk). Šajā frontē viss iet kā pa sviestu – Žerāram Batleram uzņemšanas laukumā pievienosies lieliskie aktieri Džons Leguizamo, Ambera Valetta, Elisona Lomane, kareivīgā kaskadiere Zoī Bella, bet filmas galvenais ļaunulis piekrita būt neviens cits, kā Maikls C. “Dexter” Holls.

Gaidam? You bet!