Entourage

December 1, 2008  |  Dažādi

Ehh, ku labi beidzās “Entourage” 5. sezona, personīgi man mīļākā sezona uzreiz pēc 3. (tomēr “James Cameron’s Aquaman” grūti pārsist)! Pozitīvi, uz augstas nots, un gan jau, ka nākamreiz mēs visu bandu redzēsim jau uz Oskara skatuves – sen gaidīts sižeta pavērsiens un, galu galā, ar Skorsēzi nemaz savādāk nevar būt! :)


(Let’s hug it out, bitches!)

Vispār “Entourage” (kurš ir 100% must-see seriāls jebkuram kino entuziastam, un ne tikai) man vienmēr ir licies kā tāds feel-good seriāls, kaut kas, ko Holivudas darboņi filmē paši par sevi, turpat uz vietas un tīri savam priekam un kopējai labsajūtai, un kuru finansē Alans Horns, Hārvijs Veinšteins, Ari Emanuēls un visi pārējie seriāla tiešie un netiešie varoņi.

Lai gan tā tas, visdrīzāk, īsti nav, jo seriāls noteikti ir visai padārgs, kā jau gandrīz visa HBO produkcija – fiktīvā “Smoke Jumpers” ainas neizskatījās neko lētākas, kā īstajai filmai, plus visādi viral saiti, kā piemēram šī “Medellin” fake mājaslapa ar visu feiko treileri & shit. Sestā sezona sākas kaut kad nākamvasar…