Inglourious Basterds!

October 22, 2008  |  Jaunumi

Jā, tieši tā – ar kļūdām un tā nedaudz lecīgi, sauksies Kventina Tarantino nākamā filma. WWII grāvējs ar kā vienmēr izsmalcinātiem, asprātīgiem dialogiem. Intriģējoši? Kā gan citādi!

“Inglourious Basterds”, kuru uzņemšana nu jau otro nedēļu veiksmīgi norisinās Vācijā (Babelsberg Studios apkaimē – karlik, ja nav tālu, vari aizbraukt iečekot, vai tur viss ok?), ir Tarantino nu jau nez cik gadus ilgi lolotais projekts par ASV ebreju zonderkomandu ienaidienka aizmugurē. Sākotnēji režisora Enzo G. Castellari gandrīz tāda paša nosaukuma filmas rīmeiks, pēc pēdējiem datiem (kad noplūda filmas pilnais, Tarantino ar roku rakstītais scenārijs) tā saglabājusi tikai nosaukumu – viss pārējais, kā saka, savs.


(Attēlā Tarantino un namiņš, kurā, pēc baumām, norisināsies viena no stindzinošākajām ainām Tarantino filmu vēsturē – filmas ievadaina. Tiesības uz bildi patur http://www.tarantino.info/)

Galvenajā, Aldo “The Apache” Raine lomā, redzēsim Bredu Pitu, jo, kā bija skaidrs pēc “Death Proof” finansu neveiksmes, ienākumi ir kaut kā jānodrošina iepriekš. Kompāniju Pitam sastādīs visai raiba aktieru blice – Tarantino draugs, režisors Eli Roth (“Hostel” filmas), komedianti Mike Myers un B.J. Novak (Ryan the Intern no seriāla “The Office” ASV versijas), vācu aktieris Tils Švaigers, Rekša saimnieks Gideons Burkhards un pat Trojas Helēna, Diāna Krīgere.


(Breds Pits pozē fotogrāfam filmas uzņemšanas laukumā, bilde klikšķināma)

Filmas pirmizrāde paredzēta 2009. gadā, pats Kventins solija atvest to uz nākamā gada Kannu kinofestivālu.