Kurjers atkal ceļā!

February 28, 2008  |  Džeisons Stethems, Jaunumi

Vismaz tagad ir pilnīgi droši zināms, kur vislabāk jūtas aktieris Džeisons Stethems – nekur citur, kā pie auto stūres kādā negantā trash-grāvējā! Tieši tā – kā jau virsraksts un apakšā redzamā bilde liecina, no “Death Race” rīmeika mūsu draugs Džeisons pārsēdīsies pa tiešo “Transporter 3” spēkratā (kura sponsors gan vēl nav izvēlēts).

Luka Besona mašinērija griežas kā labi ieeļļots motors – tikai iepriekšējā režisora vietā (Luī Leterjērs jau Jūnijā prezentēs mums savu “The Incredible Hulk” – bet kur ir vismaz treileris??) šoreiz stāsies kāds Olivers Megatons (“The Red Siren”, “Hitman” 2nd unit director). Interneta kinosaiti jau trennējas asprātībā, saucot viņu gan par Megatronu, gan par THIS IS MEGATON!, bet skaidrs ir viens – uzvārdu nāksies attaisnot pēc pilnas programmas.

No “Hitman” Bessons ir paņēmis ne tikai Megatronu, bet arī darbības vietu Krieviju un aktieri Robert “T-Bag” Knepper – skaidrs, ka ne jau labā tēla lomai. Par sižetu pagaidām maz kas zināms (izņemot to, ka Krievija = miliči, balalaikas & akordeons, dresēti lāči ar AK-47 un russian mafia), taču tam jau sen kā vairs nav nozīmes – ir skaidrs, ka atkal kāds kaut kur brauks un kādam būs jādzenas pakaļ, starplaikā izpildot akrobātiskas piruetes ar automobīli un roundhouse kick. Pirmizrāde – 2009-tajā!