"The Expendables" atrādās tautai

July 31, 2009  |  Džeisons Stethems, Jaunumi

Tā kā “The Expendables” tēma izrādījās tuva un populāra bloga lasītajiem (ar tādu cast, kā nu ne), turpinam ar ziņām par šo daudzsološo projektu:

Labā ziņa: Filmēšana Brazīlijā, Losandželosā un Luiziānā ir pabeigta, iztērēta tonna amunīcijas, uzsperts gaisā pus-pasaules, visi aktieri dzīvi-veseli, visi personāži gan ne (novākti, protams, sliktie!), Stallone nesteidzīgi montē uzfilmēto materiālu. Par uzņemšanas grupas dienām un nedienām var palasīties oficiālās PR personas blogā un twitterī, ja īsumā, tad gāja karsti, uzņemšanas grupa saliedējās priekos un bēdās utt.

Sliktā ziņa Nr.1: Denijs Treho filmā tomēr nebūs redzams, tāpat kā Britānija Mērfija – vienkārši aptrūkās vietas scenārijā, tas arī viss. Jūtam līdzi utt., Denijam vismaz paliek “Mačete”, Mērfijas (laikam) j-kundzei – caurums no bubļika…

Sliktā ziņa Nr.2: Producenti ir nopietni satraukti par filmas komercpotenciālu (iztērēts ap 80 milj. USD, bet galvenajās lomās ir Patisona/Efrona vectēvi, kuri nopietnu naudu sen kā vairs netaisa), un vēlas būt droši – domāju, jūs saprotat, uz kuru pusi tas velk (nesen palagus par to sarakstīju)… Vārdu sakot, producenti no Millenium Films/Nu Image bija ārkārtīgi neapmierināti ar Stallones iepriekšējā darba, “Rambo”, finansiālo performanci – varoņa performance filmā nogrieza viņiem “vismaz pusi no potenciālās auditorijas”! Tapēc vairs nekādas pārspīlētās brutalitātes, ne šeit, ne gaidāmajā “Rambo 5”, bet īpaši spītīgajiem par prieku tiks izveidotas divas “The Expendables” versijas – PG-13 un R, un abas kārtīgi notestētas pirms laišanas kinoteātros. Versija, kura izraisīs vislielāko sajūsmu, tad arī tiks demonstrēta – domāju, ka visiem skaidrs, kura versija izrādīs vislielāko komercpotenciālu (prooflink).

Un jā, es zinu, ka “The Dark Knight” bija PG-13, tikai tas sāk kļūt par vienīgo argumentu producentu rokās, un manās acīs tas nav diez ko pārliecinošs (pat ja R versiju mēs tāpat dabūsim uz DVD/BluRay).

Uzmundrinājumam reāli kadri no filmas ar gandrīz visiem mīluļiem, labākais zemāk, bet pārējie šeit.


(Domājams, ka Rurks, ņemot vērā savu lomu “Iron Man II”, zīmē ne ko citu, kā krustu un kupolus)