"The Expendables" – piedalās pilnīgi visi!

April 22, 2009  |  Džeisons Stethems, Jaunumi

Par šo nebiju rakstījis, bet velti – sen jau bija laiks! “Rocky Balboa” un “Rambo IV” iedrošināts, aktieris, bet sirdī vienmēr arī režisors un scenārists Silvestrs Stallone turpina triumfālo (kā tagad pieņemts) atgriešanos kino Olimpā ar kārtējo paša sacerēto, paša režisēto grāvēju “The Expendables”, ar pašu sevi galvenajā lomā!

Tomēr šoreiz Silvestra uzdevums ir daudz atbildīgāks – ja agrāk prožektoru gaismās vajadzēja izcelt vien sevi pašu, nostumjot malā statistus (Pīters Petrelli “Rokijā”, lielgabalu gaļa “Rembo”), tad šoreiz svīta draud aizēnot pašu karali, jo kopā ar Stalloni filmā piedalās viss bijušais un esošais action filmu zieds: Džeisons Stethems, Džets Lī, Mikijs Rurks, Dolfs Lungrēns (jē!), Ēriks Robertss, Denijs Treho, restleris Stīvs Ostins, cīkstonis Rendijs Kuturē, pāris citas pazīstamas sejas (Karisma Kārpentere, Britānija Mērfija, pārējie imdb) un, bez jokiem, pats Kalifornijas gubernators Arnolds, mazā, bet ļoti svarīgā lomā – tā, lai būtu nu vispār visi.

Ne mazāku interesi rada tie, kas atteica Stallones dāsnajam piedāvājumam – Žans Klods uzskatīja, ka “scenārijs nav gana labs”, Veslijs Snaipss jau gribētu, bet ASV valdība neļauj (Snaipcam nesen bija personīgais trilleris ar FIB, pakaļdzīšanos un nenomaksātiem nodokļiem), Kurts Rassels vēlējās atpūsties, bet Čakam Norisam tā arī nepiezvanīja – nu neko, vienmēr jau paliek sīkvels.

Skaidrs, ka jau filmas treilera demonstrēšanas laikā kinozāles eksplodēs no testosterona pārpilnības, bet tas nekas, varbūt pat labi. Filmas uzņemšana pilnā sparā noris Brazīlijas apkaimē, studijas Lionsgate atbalstīta, filma uz ekrāniem nonāks 2010. gada 23. Aprīlī, bet tikmēr sekojam filmas gaitām twitterī un gaidam treileri!


Aktieris Silvestrs Stallone mēģina pasargāt no saules režisoru Silvestru Stalloni