"The Expendables" – piedalās pilnīgi visi!

April 22, 2009  |  Džeisons Stethems, Jaunumi

Par šo nebiju rakstījis, bet velti – sen jau bija laiks! “Rocky Balboa” un “Rambo IV” iedrošināts, aktieris, bet sirdī vienmēr arī režisors un scenārists Silvestrs Stallone turpina triumfālo (kā tagad pieņemts) atgriešanos kino Olimpā ar kārtējo paša sacerēto, paša režisēto grāvēju “The Expendables”, ar pašu sevi galvenajā lomā!

Tomēr šoreiz Silvestra uzdevums ir daudz atbildīgāks – ja agrāk prožektoru gaismās vajadzēja izcelt vien sevi pašu, nostumjot malā statistus (Pīters Petrelli “Rokijā”, lielgabalu gaļa “Rembo”), tad šoreiz svīta draud aizēnot pašu karali, jo kopā ar Stalloni filmā piedalās viss bijušais un esošais action filmu zieds: Džeisons Stethems, Džets Lī, Mikijs Rurks, Dolfs Lungrēns (jē!), Ēriks Robertss, Denijs Treho, restleris Stīvs Ostins, cīkstonis Rendijs Kuturē, pāris citas pazīstamas sejas (Karisma Kārpentere, Britānija Mērfija, pārējie imdb) un, bez jokiem, pats Kalifornijas gubernators Arnolds, mazā, bet ļoti svarīgā lomā – tā, lai būtu nu vispār visi.

Ne mazāku interesi rada tie, kas atteica Stallones dāsnajam piedāvājumam – Žans Klods uzskatīja, ka “scenārijs nav gana labs”, Veslijs Snaipss jau gribētu, bet ASV valdība neļauj (Snaipcam nesen bija personīgais trilleris ar FIB, pakaļdzīšanos un nenomaksātiem nodokļiem), Kurts Rassels vēlējās atpūsties, bet Čakam Norisam tā arī nepiezvanīja – nu neko, vienmēr jau paliek sīkvels.

Skaidrs, ka jau filmas treilera demonstrēšanas laikā kinozāles eksplodēs no testosterona pārpilnības, bet tas nekas, varbūt pat labi. Filmas uzņemšana pilnā sparā noris Brazīlijas apkaimē, studijas Lionsgate atbalstīta, filma uz ekrāniem nonāks 2010. gada 23. Aprīlī, bet tikmēr sekojam filmas gaitām twitterī un gaidam treileri!


Aktieris Silvestrs Stallone mēģina pasargāt no saules režisoru Silvestru Stalloni

 
 • http://www.dabbler.lv/ dabbler

  Pīters Petrelli nav Pīters Petrelli, bet gan Milo Ventimiglia :p

 • http://kinokults.lv [iCE2]

  dabbler: viss kārtībā, nekas nav pārprasts, tikai ironija :)

 • berserks
 • Bezmiegs

  Kamdēļ Brūsu Vilisu nav vēl pieaicinājuši (un Sintiju Rotroku + Maiklu Dudikofu otrā plāna mīlētāju lomā, kurus nogalina vēl pirms titriem, tomēr viņi sīvi pretojas; un vēl S.Vīvere ar svešo kādā epizodē, galu galā šī “komando” komandas savākšana un došanās “džungļos” atgādina Švarcenēgera “Plēsoņu”:).:))

  Un interesanti, kurš tad būs ļaunais, sliktajiem arī vajadzētu būt “labajiem”, jo, ja jau tik tālu aizgājuši ar visādu bijušo un esošo tipāžu pieaicināšanu, tad jau vajadzēja parūpēties, lai sliktos tēlotu aktieri, kas savā karjerā reti, vai nekad nav citas lomas dabūjuši (neskatoties uz (reizēm) pamatīgo lomu bagāžu) – David Carradine, Billy Drago(!), Bolo Yeung, Brian Thompson, Robert Z’Dar, Al Leong,… utt

  Un kā ļauno burvi/šamani/profesoru – Kristoferu Lī (Džons Keredains un Donalds Plīzens, kuri varētu viņu pārtrumpot, abi jau pārdesmit gadu kā miruši:))

  Nu labi, sorry, aizfantazējos…. Bet paldies par ziņu. Lai gan vairs nav tas vecums, bet noteikti noskatīšos, ja šī kinolente neaplauzīsies un iznāks, vienkārši, lai viņus visus kopā redzētu. Cik saprotu kāds gads vēl jāgaida…

  PS. A.Š. un S.S. beidzot varēs kopā uzplēst kādu nejauku joku par abu bijušo draudzeni Brigitu Nīlesnu.:)

 • Brock

  Nu vismaz Švarcs ar Stalloni būs beidzot kādā kopīgā filmā. Atceros šito jau nostrādāt gribēja kopš 80to beigām, bet kaut kā neviens nevarēja dabūt jamos kopā.

 • madis

  oh gaaaaaaaaaaaaaaaaaawd kad te beidzot būs kas jauns O.o ?
  Sergej, raksti ! ffs :)

 • am

  Vasara klāt, lai cilvēks mazliet atpūšas. Gan jau rudenī sāks atkal ar dubultu atdevi :)

 • Nevaru sagaidīt

  Cik no treilera varēja noprast tad galvenais ļaunais – Ģenerālis Garza būs David Zayas (Seržants Eindžels Batista no Dextera)

 • Pingback: "The Expendables" tuvojas! | Kino Kults()

 • Pingback: "The Expendables" atrādās tautai « Kino Kults()