"Blade: The Series", atskats uz vienīgo sezonu

March 27, 2010  |  Jaunumi

Neskatoties uz to, ka 28.06. dienasgaismu ieraudzījušais apšaubāmas kvalitātes produkts “Blade: The Series” savā pirmizrādes vakarā sapulcināja pie televizoriem 2,5milj. cilvēku (kas esot attiecīgā rekords), tā autori to piedāvā(ja) visiem interesentiem pilnīgi par velti – acīmredzot, lai vīlušos skaits būtu vēl lielāks. Spiežam uz linka un pievienojamies? Varbūt labāk ne.

Blade the Series

UPDATE:
Neskatoties uz čābīgo sākumu, un ierakstu kurš tam sekoja, “Blade: The Series” patiesībā izrādījās ļoti, ļoti krietns B-klases seriāls – īpaši savā žanrā. Kas vēl interesanti – sākot jau ar visai viduvējo pilotsēriju, seriāls kļuva tikai labāks un labāks, uz pirmās sezonas beigām sasniedzot savu kvalitatīvo kulmināciju. Sticky Fingaz, protams, nav Veslijs Snaipss, bet viņš arī necenšas būt, tā vietā piedāvājot savu versiju par Asmeni.

Diemžēl tālāk tas neturpinājās, jo pēc pirmās sezonas beigām, pašā interesantākajā brīdī, seriāls tika pārtraukts. Iemesls ir debīlāks, kā parasti – par cik seriāla galvenā varone bija Krista Starr (aktrise Jill Wagner), nevis pats Asmenis, tad to arī skatījās vairāk sievietes, nekā vīrieši, un uz “male 18-34” demogrāfiju orientētajam kanālam Spike tas bija spļāviens sejā, “Eu nu kas notiek, kapēc džeki neskatās?”

Tā kā saite zemāk nav nemaz tik stulba, lai kā arī varbūt neliekas: