"Death Race 2" treileris

October 5, 2010  |  Džeisons Stethems, Jaunumi, Treileri

Pilnīgi kā no pekles nekurienes izleca “Death Race 2” treileris – yep, turpinājums būs arī šim (un gan jau trešā daļa arī)! Ieeļļojiet savus DVD atskaņotājus, jo filma debitē direct-to-video tirgū!

Ja atceramies šo neseno, visai jokaino (visās nozīmēs) filmu ar Stethemu autopilota režīmā par brutālām (it kā citas būtu iespējamas) autosacīkstēm nākotnes cietumā, tad šis reizē ir prīkvels un turpinājums vienā personā. Prīkvels tādā ziņā, ka filmas darbība norisināsies pirms pirmās daļas notikumiem, bet turpinājums tādā ziņā, ka, visticamāk, tā būs tikpat sūdīga, kā tās priekštece. Cik var noprast, tad filmas tapšanas pamatā ir fakts, ka ne visas mašīnas pirmajā daļā sasita līdz galam – jo publikas pieprasījums vai interese tā noteikti nav, spriežot pēc pirmās daļas kases ienākumiem.

Par spīti direct-to-video ēnai, filmā izdevies salasīt nebūt ne pēdējos aktierus – līdzās B-klases favorītiem Lūkam Gosam un Robinam Šū darbojas arī šībrīža superstārs Denijs Treho, kā arī puslīdz kvalitatīvi aktieri Vings Reimss un Šons Bīns! Ar pēdējo vismaz skaidrs – cilvēks ir no Īrijas, elementāri aizmaldījās/aizdzērās un nokļuva ne tajā paviljonā, kam negadās:

Taču, par spīti visam, nedomāju, ka no filmas skatīšanās sanāks izvairīties – arī tas ir sava veida brutāls sports.