"Game of Thrones": vēl viena dāvana no HBO

November 30, 2010  |  Jaunumi, Treileri

Beidzot sāk parādīties pirmie promo materiāli (īstenībā šis ir jau trešais tīzeris, bet pirmie divi bija pārāk bezsakarīgi, lai tiem pievērstu uzmanību) jau pasen anonsētajam HBO seriālam, “Game of Thrones”, kuri tikai pierāda, ka HBO “atgriežas” ar vērienu – “The Pacific”, “Boardwalk Empire”, un tagad šis:


Ja nepietiek, tad pie Slashfilm ir gan pārējie tīzeri, gan pilna fotogalerija

Seriāls ir balstīts uz tāda paša nosaukuma pirmo grāmatu amerikāņu rakstnieka Džordža R. R. Mārtina fantasy ciklā “A Song of Ice and Fire” – skaidrs, ka veiksmes gadījumā ekranizētas tiks arī pārējās grāmatas, uz šo brīdi publicētas četras, bet plānotas septiņas. Grāmatas lasījis neesmu, bet, cik sapratu no atsauksmēm, tad fantasy tur ir otrajā plānā, bet pirmajā – pesonāži, attiecības un intrigas, citiem vārdiem sakot, tieši HBO jājamzirdziņš.

Galvenajās lomās redzēsim fantasy žanra veterānus Šonu Bīnu un Lenu Hīdiju, kā arī daudzus citus zināmus aktierus, bet aiz kameras stāv scenārists un producents Deivids Beniofs (“25th Hour”, “Stay”, “Brothers”), kurš darbojas kā seriāla idejiskais tēvs.

Seriāla pirmās sezonas uzņemšana joprojām norisinās Īrijā, tas būšot gatavs ap 2011. gada Martu, vai nedaudz vēlāk. Kārtējo reizi būs jāsaka tas, ko aizvien retāk saku par filmām – gaidam ar nepacietību, bet tikmēr atstāšu Jūs pētam dažādas saistītās saites:

“Game of Thrones”: Wikipedia lapa
“Game of Thrones”: HBO mājaslapa
“Game of Thrones”: Seriāla FAQ no IMDb foruma