"Hobo With a Shotgun" unrated tīzeris

September 7, 2010  |  Treileri

Kā reizi uz “Machete” pirmizrādi mūs apciemoja vēl viens “Grindhouse” projekta pārpalikums, šoreiz pilnmetrāžas versija fanu veidotajam tāda paša nosaukuma treilerim. Lai neieslīgtu pašcitātos, šeit būs visa projekta “Hobo With a Shotgun” vēsture.

Bet galvenais ir tas, ka, pateicoties AintItCoolNews, kuriem ekskluzīvi tika filmas treileris, mums arī ir iespēja to redzēt. Rutgers Hauers atceras asiņaino jaunību šajā izteikti C-klases filmā (uzmanīgi, atkal NSFW):

Būs interesanti pavērot, vai pēdējā laika trends ar uzspēlēti B-klases un exploitation filmu atgriešanos kinoteātros (“Grindhouse”, “Machete”, “Pirahna 3D”, šī) kaut kur arī novedīs, jeb tas ir tikai mirkļa vājums. Spriežot pēc “Machete” un “Pirahna 3D” performancēm naudas izteiksmē, vismaz kinoteātros tas joprojām interesē ierobežotam skatītāju lokam. Varbūt, ka tā pat ir labāk.

Un, ja jau par “Machete”, tad labas ziņas tiem, kas filmu grib redzēt ātrāk par citiem – apmeklējot pirmizrādes seansu ParexPlaza šo Ceturdien, 19:00, dāvanā saņemsiet DVD ar Rodrigeza “Planet Terror”, t.i. divas līdzīga rakstura filmas par vienu cenu. Ne mačete, ne pat vienkārši virtuves tutenis, diemžēl, komplektā neietilpst, bet tāpat labi – sīkāk par šo superpiedāvājumu šeit!