"Hobo With a Shotgun"

May 4, 2010  |  Jaunumi

Lai gan “Grindhouse” projekts pierādīja, ka šāda žanra filmu cienītāji skaitliski ir diezgan maz (salīdzinot ar meinstrīma žanriem), tie laikam ir gana uzticami, lai priekš tiem turpinātu ražot nišas produktus, tai skaitā arī balstītus uz “Grindhouse” viltus treileriem. Par “Machete” jau gana rakstīts, laiks iepazīt “Hobo With a Shotgun”!

Kas sākās kā Tatantino/Rodrigeza organizētais viltus treileru konkurss “Grindhouse” pirmizrādes ietvaros, izvērtās par reālu pilnmetrāžas filmu. Titullomā lomā redzēsim leģendāro aktieri Rutgeru Haueru, kura dalība šajā projektā diemžēl nekādus jautājumus vairs nerada (spriežot pēc viņa pēdējo 10 gadu filmogrāfijas, izņemot “Batman Begins” un “Sin City”).

Rutgers Hauers,

Filma arī turpina Holivudas apsēstību ar filmām, kuru nosaukumi reizē ir arī to sižeti – “Snakes on a Plane”, “Hot Tub Time Machine”, “Mega Shark vs. The Giant Octopus”, un tagad arī “Hobo With a Shotgun”. Par laimi, nevienu nebiedē fakts, ka visas šīs filmas sagaidīja komerciāla neveiksme (jo, būsim godīgi, tās bija vienkārši draņķīgas), tādēļ ar nepacietību gaidam “Monkey on a Segway” un “Bear on a Trampoline” ekranizācijas, kuras noteikti nebūs ilgi jāgaida.

Un, lai arī galarezultāts, visticamāk, nebūs no baudāmākajiem, papriecāsimies kopā ar Mr. Haueru – lai mums visiem tādas vecumdienas, kurās var darīt dajebko, arī filmēties filmā ar nosaukumu “Hobo With a Shotgun”.

Avots: The Guardian
Avots: Filmas oficiālā mājaslapa