ICheckMovies.com

May 8, 2010  |  Dažādi

Nedaudz atslodzei – mūžīgais jautājums par to, kam garāks kurš vairāk filmu redzējis. Grūti iedomāties, ka kāds no šīs sacensības nebūtu uztaisījis web aplikāciju, un tiešām – ir arī, saucas ICheckMovies.com. Pieņemu, ka ir arī citas, bet šoreiz – par šo.

Doma ļoti vienkārša – atzīmējam redzētās filmas un salīdzinam savus sarakstus ar citiem lietotājiem. Līdzīgi kā ar achievementiem – aizrauj:

ICheckMovies.com

Kaut kādu laiku pavadīju, klikšķiknot uz visu, ko esmu redzējis, mans profils ir šeit – saku uzreiz, godu tas man nedara, īpasi neredzētais. Bet pamērīties varam tāpat.

 
 • Brock

  ja vien es spētu visas atcerēties, kas ir un kas nav redzētas :) Senāk rakstīju kladē, tagad lieku imdb.com savu rating, lai atcerētos kas ir skatīts un kas nē :)

 • http://www.grundmanis.blogspot.com Hashish

  ja bērnībā katru reizi, kad skatījos Evil Dead 3, būtu skatījies citu filmu, tad varētu pieplusot vēl 30 filmas. Tas pats arī tagad, tikai ar Big Lebowski.

  • http://intensedebate.com/people/Plissken1984 [iCE2]

   Jā, noskatīto reižu skaits to topu pamatīgi pamainītu :)

 • http://www.hellomovies.com/user/2597 Jānis

  Jau kādu laiku izmantoju hellomovies punkts kom, princips tādspats. Filmas var vērtēt 5 baļļu sistēmā, pievienot sarakstam kuras gribas noskatīties, salīdzināt gaumi ar draugiem un citiem lietotājiem. Protams arī ir tie līmeņi kurus var iegūt vērtējot, pievienojot treilerus coverus utt. Lai arī icheckmovies izskatās interesantāks ar to statistiku, tomēr neceļas rokas atkal visām filmām ietu cauri.

 • Brock

  Your movie compatibility with Plissken is: Very high 83%
  Vispār apnika bakstīt, izgāju tik vispārdotāko un imdb topam cauri un jau tagad ir man 470 filmas atķeksētas. Ķeksēju tik tās, kuras droši zinu, ka esmu redzējis. Noteikti starp neatķeksētām vēl palika kāda redzēta, jo nu senāk jau skatījās vhs rus variantus :) Tur tak neatceries kā tās filmas saucās angliski :)

 • Brock

  Jā vēl horror izvēle tur ir vienkārši šausmīga. Liela daļa pat nav īsti horror plus tur tik daudz klasisku horror žanra darbu nav, ka tā liste pat nav vērā ņemama. Tur tajā listē horror ir no laikiem, kad vēl kino bija melnbalts un tagad šausmas nāktu no attēla nevis no satura.

 • http://aiz.miga.lv Mārtiņš

  Izmantoju http://movielens.org/ – tas ir akadēmisks projekts ar rekomenācijām. Ir ļoti OK.

 • Pingback: Mobīlās aplikācijas īstam kino-fanam « Kino Kults()