Krievu Maikls (Miša) Skofilds: tagad ar treileri

September 3, 2010  |  Dažādi, Jaunumi

Diezgan plaši izplatītā prakse tirgot veiksmīgus TV/filmu konceptus citām pasaules valstīm (re, Rikijs Džerveiss notirgoja “The Office” pat uz Ķīnu!) dažkārt nes visai interesantus augļus – pat Krievijā, kur TV/kino rīmeiki ir ierasta parādība (“Ņe Roģisj Krasivoi”, “Moja Prekrasnaja Ņaņa” u.c. darbi), kā jau vienīgajā valstī ar neoficiālo “Commando” rīmeiku.

Bet šoreiz mazliet par citu, par pavisam oficiālu “Prison Break” rīmeiku krievu gaumē, kurš patlaban tiek gatavots īpaši tam uzbūvētajās dekorācijās Mosfiļm paviljonos. No vienas puses fantastiska ideja – Krievijas tradīcijām bagātā cietumu kultūra (katrā ģimenē vismaz kāds ir sēdējis), Butirka, OST-bestsellers no radio “Šanson” hītiem un tik autentiska atmosfēra, ka pat Kronenbergs ar saviem “Koļām” un “Kirjuhām” no “Eastern Promises” apraudātos no apziņas par to, cik spēcīgi nofeilojuši.

Bet tad mēs redzam seriāla galveno varoni:

Russian Prison Break
(Tetovējumi diezgan līki – kur krusti, kupoli, zirneklis?)

Plus, seriāla režisors iet Porečenkova pēdās un atklāti atzīstas, ka oriģinālu nav redzējis, un skatīties netaisās – gan tapēc, lai neietekmētos, gan arī tapēc, ka vienkārši neinteresē, savējais jau tāpat būs daudz labāks! Kā jau vienmēr… Gaidam kādu treileri un, protams, bildes ar krievu T-Bag’u! Pirmizrāde gaidāma kanālā “Pervij kanal”, tikai vēl nav zināms – kad :(

UPDATE:
Ir klāt arī treileris, viss ir nostājies savās vietās – klasiski nokopēts viss 1:1, tikai “labāk”:

Avots: Filmz.ru
Avots: agcooper.livejournal.com