Krievu Maikls (Miša) Skofilds: tagad ar treileri

September 3, 2010  |  Dažādi, Jaunumi

Diezgan plaši izplatītā prakse tirgot veiksmīgus TV/filmu konceptus citām pasaules valstīm (re, Rikijs Džerveiss notirgoja “The Office” pat uz Ķīnu!) dažkārt nes visai interesantus augļus – pat Krievijā, kur TV/kino rīmeiki ir ierasta parādība (“Ņe Roģisj Krasivoi”, “Moja Prekrasnaja Ņaņa” u.c. darbi), kā jau vienīgajā valstī ar neoficiālo “Commando” rīmeiku.

Bet šoreiz mazliet par citu, par pavisam oficiālu “Prison Break” rīmeiku krievu gaumē, kurš patlaban tiek gatavots īpaši tam uzbūvētajās dekorācijās Mosfiļm paviljonos. No vienas puses fantastiska ideja – Krievijas tradīcijām bagātā cietumu kultūra (katrā ģimenē vismaz kāds ir sēdējis), Butirka, OST-bestsellers no radio “Šanson” hītiem un tik autentiska atmosfēra, ka pat Kronenbergs ar saviem “Koļām” un “Kirjuhām” no “Eastern Promises” apraudātos no apziņas par to, cik spēcīgi nofeilojuši.

Bet tad mēs redzam seriāla galveno varoni:

Russian Prison Break
(Tetovējumi diezgan līki – kur krusti, kupoli, zirneklis?)

Plus, seriāla režisors iet Porečenkova pēdās un atklāti atzīstas, ka oriģinālu nav redzējis, un skatīties netaisās – gan tapēc, lai neietekmētos, gan arī tapēc, ka vienkārši neinteresē, savējais jau tāpat būs daudz labāks! Kā jau vienmēr… Gaidam kādu treileri un, protams, bildes ar krievu T-Bag’u! Pirmizrāde gaidāma kanālā “Pervij kanal”, tikai vēl nav zināms – kad :(

UPDATE:
Ir klāt arī treileris, viss ir nostājies savās vietās – klasiski nokopēts viss 1:1, tikai “labāk”:

Avots: Filmz.ru
Avots: agcooper.livejournal.com

 
 • http://deleted rick’james

  jaaa, tas, ka Porečenkovs nebija redzējis Commandos lai neiespaidotos, bija diezgan labi redzams :))))))))

 • http://deleted rick’james

  + vēl gribēju minēt fun-fact, ņemot vērā visas ārzemju filmas par krieviem (labās es domāju, Eastern promises utt) un salīdzinot tos ar krievu šedevriem un pēdējiem seriāliem… šķiet, ka Holivuda par krieviem zin daudz vairāk nekā paši krievi. I mean, come on! šitāds tetovējums! :D

  Drausmīgi maz krieviem to sakarīgo filmu, 9.rota, Brālis 1/2, kas vēl tāds? Kāpēc krievi neiespringst uz elementāriem case-study, lai vismaz daļēji tas viss izskatītos autentiski? Filmē pēc tik nodrāztiem stereotipiem ka pat vairs nav smieklīgi…

 • mikausis

  usa ražojumam esmu redzējis pāris sērijas, bet nepavilkos. nu kā var (uzdrīkstēties) vienas skrūves atskrūvēšanu vilkt n-to sēriju garumā. :D varbūt šis būs jāpaskatās

  • http://kinokults.lv [iCE2]

   Iesaku varbūt iepazīties ar USA ražojumu tālāk – tur no 4 sezonām tikai pirmā un trešā notiek cietumā, un uz beigām siera līmenis pārsniedza visas robežas :)

  • http://aiz.miga.lv Papuass

   Prison Break uz beigām jau nu noteikti nevarēja sūdzēties par lēno sižeta plūsmu :)

 • http://burti.lv Elvis Kvalbergs

  Šitam džekam reāli sejā rakstīts, ka viņš ir diezgan atsaldēts un pilnīgi noteikti nav arhitekts un pilnīgi noteikti nevar izgudrot tādu plānu. Gandrīz vai gribās redzēt, kā viņi to visu tomēr pārdos :)

 • http://deleted rick’james

  trailer – aaawwww my eeeyees!!!!!! + atbildīgo par gaismām kopā ar visu asistentu Na*uj noslīcināt…

  • http://kinokults.lv [iCE2]

   Nu ko Tu tā cepies – normāla krievu TV-seriālu gaisma… :D

   • http://deleted rick’james

    kaut kur sen atpakaļ vai vvz, nebeidzamajā Internetu Galaktikā lasīju režisora vai vēl kaut kā domu graudu… Moš tas bija Bekmambetovs? Enivei, lielā doma bija tāda, ka Krievu Filmu “industrijai” ir viens pluss un uzreiz arī mīnuss – tā ir finansiāli neatkarīga no kases ieņēmumiem, kas ir kruta no viedoklā, ka var uztaisīt baigo mākslu (kas pēdējā laikā škiet nenotiek…), bet no otras puses uzreiz pilnīgs feils, jo sūdīgi režisori turpina strādāt taisot sūdīgas filmas, jo viņi principā nenes par tām filmām nekādu atbildību. Respektīvi, ir budžets, ko iedala/sadala/pārdala un neatgriešanos un visādi Lieliel direktori ar sakariem un sarkanajiem diplomiem tik štancē no vienas vietas filmas, kuras principā nevienam nafig nav vajadzīgas, kinoteātros nenes peļņu utt. Tik tā pati valsts OPT veidolā vēlreiz sapiķo režisoriem vai pašai valstij par tiesībām šīs filmas retranslēt (seriālus arī). manuprāt kkas līdzīgs no PSRS laikiem ir arī Latvijā, lai gan te finansējums ir daudz mazāks, bet princips jau paliek – finansiālas un jebkādas citas saistības režisoriem nav, tā ka štancē tik kkādas augstākai rasei izredzētas filmas, ko redz gaužām mazs cilvēku daudzums, un tik pa brīdim reizi 1-2 gados masās iziet labi ja 1 filma, kas ir puslīdz jēdzīga un pieņemama tautām (vogelfrei, Rūdolfa mantojums, kkas tur vēl bija…).

    Domājams, kamēr šitā sistēma nemainīsies, tikmēr arī taisīs trulas filmas pēc 1 štances (ko vien vērts ir viss krievijas seriālu arhīvs ar krimiķiem), kamēr kādu Ņikitu neuzsēdīnās uz mieta par padsmit miljonu izsaimniekošanu piem. :)

    • http://kinokults.lv [iCE2]

     Labs komentārs!
     Par Krieviju – tur jau nesen bija viņiem mini-revolūcija, kad sadalīja valsts naudu starp 8 pelnošākajiem producentiem (Bekmambetovs, Mihalkovs, Seļjanovs u.c.), ar mērķi “atgūt un nopelnīt”, bet pārējie lai kā prot, tā arī kārpās. Domāju, Krievu kino lauciņā šī bija skarba, bet pareiza izvēle.

     Pie mums – grūti teikt, jo it kā vajadzētu atbalstīt nacionālo kino, lai tiek vismaz līdz Krievijas mūsdienu kino līmenim, tikai līdz šim pie mums gan lēmēji, gan tērētāji bija tādi, kā pats augstāk minēji (t.i. bez atbildības).
     Plus vēl atliek piem. Ēķis un co. – tērē paši savu naudu, tur tikai respekts, pārmest īsti neko nevar, bet ar Ēķi viss arī beidzas, diemžēl :)

 • http://filmumuzika.lv banesto

  njā… muzons paliks no oriģināla vai kā? :D vispār izskatās gaužām švaki, pēc ievada cerēju uz kaut ko kvalitatīvāku, bet nu to pašu stāstu atgremotā veidā skatīties gan netaisos, ja nu vienīgi galīgi nav ko darīt un pārslēdzot kanālus trāpās.

  • http://kinokults.lv [iCE2]

   Oficiālajam rīmeikam/adaptācijai – oficiālais muzons :)

 • Ivoinita

  VIENALGA,LAI KĀ KRIEVS CENSTOS,TAS NEBŪS TOMĒR (PRISON BREAK)

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Nebūs gan – cik saprotu, arī beidzās savādāk (pats gan neesmu redzējis)