Linkin Park dziesmas "The Catalyst" pirmizrāde "Medal of Honor" treilerī

August 4, 2010  |  Dažādi, Jaunumi

Atkal, ne pārāk saistīti ar kino, bet vairāk ar treileriem – šajā gadījumā ar urā-patriotiskiem mūsdienu kara filmu treileriem “Black Hawk Down” stilā – grupa “Linkin Park” veic savas jaunākās dziesmas “The Catalyst” pirmizrādi videospēles “Medal of Honor” (Novembris 2010, Xbox360 / PlayStation 3 / PC) jaunākajā treilerī. Pat neesot grupas fanam, jāatzīst, ka dziesma treileri absolūti nebojā:

Šajā sakarā atcerējos vēl vienu spilgtu treileru autoru – Maiklu Beju, un to, kapēc viņš savas filmas bieži filmē tur, kur filmēt aizliegts pat vadošajiem ASV televīzijas un radio žurnālistiem (Alkatraza, ASV kara bāzes un karakuģi, utt.):

Kā izrādās, jau sākot ar “The Rock”, un īpaši uz pirmo “Transformers” iznākšanas laiku, ASV armija izjūt spēcīgu jaunu rekrūtu pieplūdumu tieši Beja filmu iespaidā – jaunieši grib braši cīnīties, vēlams stilīgā slo-mo. Tādēļ arī armijai nav žēl ielaist Beju pafilmēt pusslepenos objektos, vai iedot kara tehniku filmas vajadzībām (vai 3 milj USD vērtos īstos astronautu tērpus “Armageddon” vajadzībām) – galvenais ir rezultāts. Lūk, lieliska Holivudas talantu ekspluatācija valsts vajadzībām!