Linkin Park dziesmas "The Catalyst" pirmizrāde "Medal of Honor" treilerī

August 4, 2010  |  Dažādi, Jaunumi

Atkal, ne pārāk saistīti ar kino, bet vairāk ar treileriem – šajā gadījumā ar urā-patriotiskiem mūsdienu kara filmu treileriem “Black Hawk Down” stilā – grupa “Linkin Park” veic savas jaunākās dziesmas “The Catalyst” pirmizrādi videospēles “Medal of Honor” (Novembris 2010, Xbox360 / PlayStation 3 / PC) jaunākajā treilerī. Pat neesot grupas fanam, jāatzīst, ka dziesma treileri absolūti nebojā:

Šajā sakarā atcerējos vēl vienu spilgtu treileru autoru – Maiklu Beju, un to, kapēc viņš savas filmas bieži filmē tur, kur filmēt aizliegts pat vadošajiem ASV televīzijas un radio žurnālistiem (Alkatraza, ASV kara bāzes un karakuģi, utt.):

Kā izrādās, jau sākot ar “The Rock”, un īpaši uz pirmo “Transformers” iznākšanas laiku, ASV armija izjūt spēcīgu jaunu rekrūtu pieplūdumu tieši Beja filmu iespaidā – jaunieši grib braši cīnīties, vēlams stilīgā slo-mo. Tādēļ arī armijai nav žēl ielaist Beju pafilmēt pusslepenos objektos, vai iedot kara tehniku filmas vajadzībām (vai 3 milj USD vērtos īstos astronautu tērpus “Armageddon” vajadzībām) – galvenais ir rezultāts. Lūk, lieliska Holivudas talantu ekspluatācija valsts vajadzībām!

 
 • madis

  Atļaušos gan iebilst, ka jau tā vājo priekšstatu par geimu (betas iespaidi) šis treileris ar “lieliski izvēlēto” muzikālo pavadījumu spēj gan sabojāt vēl vairāk ;)

  • http://kinokults.lv [iCE2]

   “Haters gonna hate” :)

   • madis

    Arī taisnība ^_^
    Bet tas Inception… bļ

 • weirdnotes

  Eminems paņem vairāk http://www.youtube.com/watch?v=EnBL7wd3LgI un varoņu medālim vienmēr pietrūkst sīkumi.

  • http://kinokults.lv [iCE2]

   Man liekas, ka “Call of Duty” ar Eminemu (jaunākajā treilerī arī ir) pagaidām ir nedaudz citā līmenī, nekā MoH, kuram tur vēl jātiek.

   Bet nu šis konkrētais MW2 treileris ar Eminemu, manuprāt, ir viens no labākajiem vispār.

 • Pingback: Tweets that mention Linkin Park dziesmas "The Catalyst" pirmizrāde "Medal of Honor" treilerī | Kino Kults -- Topsy.com()