"Lost" DVD/Blu-ray kolekcija un pazudušais epilogs

August 3, 2010  |  Dažādi, Jaunumi

Tā kā “Lost”, par spīti visam, ir veiksmīgi beidzies (emocionāls notikums gan cienītājiem, gan nīdējiem), studija ABC ir padomājusi par tiem, kuri izmisīgi nevēlas šķirties no seriāla, un paturēt to ne tikai savās sirdīs, bet arī plauktos:

Jau no 24. Augusta (pagaidām 1. zonā/ASV un Kanādā) būs pieejams komplekts “Lost: The Complete Collection”, kurā bez pilnīgi visām seriāla sērijām (citāts no bukleta, nav mans) atradīsies arī atsevišķs izdevumam ekskluzīvs disks ar ekstrām, starp kurām slavenību-“Lost” fanu jautājumi seriāla producentiem par tā beigām, humoristisks atskats uz visiem personāžiem, kuri mūs pameta seriāla laikā, tūre pa seriāla uzņemšanas laukumu Havaju salās un daudz kas cits.

Tomēr pats galvenais šoreiz ir iepakojums – unikāls šim izdevumam, tas sevī ietvers galda spēli no seriāla 6. sezonas, “Lost” salas maketu, gidu-enciklopēdiju, Ankhu un pat Dharma Initiative lukturīti! Protams, mēs visi cerējām uz Loka nažu komplektu, bet šis noteikti nav pēdējais izdevums (gaidam double-dip). Cena ļoti “pieticīga” – 229,99 USD par DVD versiju, 279,99 par Blu-ray. Jā, padārgi, bet smuka kastīte un ļoti daudz sēriju! :)

Šis komplekts noderēs tiem brīžiem, kad ciemiņi jau ir ieradušies, bet alkohola koncentrācija asinīs vēl nav pietiekama – kā reizi brīdis netīšām atstāt redzamā vietā uz plaukta šo “Lost” brīnumu, un diskusijas var sākties (vienīgi viesības var pāraugt konfliktā ar izrēķināšanos).

Plus, tieši šajā izdevumā būs iekļauts nofilmētais, bet pa TV nedemonstrētais “Lost” epilogs, kura darbība norisinās pēc… nav svarīgi, ja redzējāt, tad sapratīsiet, kad norisinājās. Pirmais attēls no tā: