"Lost" 6. sezona tuvojas!

January 21, 2010  |  Dažādi, Jaunumi

Drīz, pavisam drīz mūs priecēs megaseriāla “Lost” sestā un pēdējā sezona. Kā sola autori, tad ne visi noslēpumi un mistērijas sagaidīs savu atrisinājumu, bet vīlušies mēs nebūsim. Lai arī ko – lieku lielas cerības.

LOST
(kolekcijas ar “Last Supper” bildēm var atrast šeit un šeit)

“LOST” 6. sezona startē jau 2. Februārī ar divām sērijām, “LA X” 1. un 2. daļu, bet tikmēr varam ievērtēt satriecošu fan-video, pret kuru nepalika vienaldzīgs pat seriāla autors Deimons LindelofsLost: Flight 815 Crash in Real Time (protams, ja seriāls nav redzēts līdz pēdējai iznākušajai sērijai, skatīties kategoriski nav ieteicams):

 
 • rick’james

  kad saliek klipā tad tas viss šķiet loģiski un sakarīgi, arī interesanti, džeks pacentās. Bet kopumā manuprāt Lost ir labs piemērs “great idea gone fucked up” ar konstantām novirzēm no sižeta un principā ari apjausmas, ka pašiem scenāristiem nav ne mazākās sajēgas par sižetu.

  kaut kur 3. sezonas vidū piereibās tie eksperimenti un vairs nav parādījusies interese turpināt skatīties. Sorry, bet sākās murgojumi :) pie tam piebilde, ka daudzi noslēpumi paliks neatklāti – nu kamoooon! wtf….

 • http://kinokults.lv [iCE2]

  Labāk lai neatklāj, nekā pievelk aiz ausīm.
  Jebkurā ziņā, cerību vēl neesmu zaudējis, un arī ilgi vairs nav atlicis mocīties.

  ps. 5 sezona laba! :)