Mortal Kombat: Rebirth

June 8, 2010  |  Treileri

Strauji tuvojas E3 izstāde, un gaismā nāk visādi ar videospēlēm saistīti labumi, kā jau pēdejā laikā ierasts, tie bieži vien iebrien arī kino teritorijā. Kā, piemēram, “Mortal Kombat” sērija, par kuru sen vairs nevar saprast, kur tā īsti iederas – videospēlēs vai kino/video.

Bet autori droši saka – kino, un pārbrauc pāri MK sērijai ar “The Dark Knight” asfalta rulli, kā rezultātā ir radies zemāk redzamais video, es pieņemu (tikai pieņemu), ka ļoti dārgs live-action rullītis nākamajai “Mortal Kombat” spēlei, šoreiz pilnīgs zīmola reboot (jeb uzsākšana no sākuma) realistiskā, un daudz, daudz tumšākā stilā (uzmanīgi, R-Rated un brīžiem NSFW):

Kapēc tas ir interesants Kino Kultam? Tapēc, ka galvenajā lomā zināms aktieris Michael Jay White (“Black Dynamite”), tapēc, ka “Mortal Kombat” pirmā filma ir bērnības dienu klasika, visbeidzot, vienkārši tapēc, ka ļoti kinematogrāfiski un kruta uztaisīts! Gaidam, lai kas arī tas beigās nebūtu – spēle, filma vai HBO seriāls!

 
 • Brock

  Kā izrādās, šitā nemaz nav gluži filma domāta :) Te Jeri Ryan, kas ir klipiņā redzams, skaidrojums šim viņa twitter account’ā:
  “Okay, so… Mortal Kombat. It’s not a game trailer,” said Ryan. “Actually was made for the director to sell WB on his vision for a reimagined MK film. I did it as a favor to a friend. No idea yet what WB’s reaction to it was. And I’m not sure how you can contact WB to push them to make it. But you guys are resourceful…! ;-)”

 • http://deleted rick’james

  bļ*, tieši gribēju sūtīt linku, bet nu ok. Es ceru, ka WB paķers fīlingu un fanu reakciju un šitā tomēr būs filma.

 • http://zomg.lv Jānis M.

  Šādu Mortal Kombat filmu uz lielā ekrāna man baigi gribētos redzēt, video pamatīgi ieinteresēja.

 • Pingback: Marvel uz lielajiem un mazajiem ekrāniem | OPEN art()

 • Pingback: “Mortal Kombat” īsfilma un web-seriāls « Kino Kults()