"Red Sonja" koncepti

April 15, 2010  |  Dažādi, Jaunumi

Tā kā Rouza Makgovena ir visai oficiāli pievienojusies jaunā “Conan” aktieru sastāvam, un NE Rudās Sonjas lomā, visdrīzak, ka šim projektam var pielikt krustu – tā kā savulaik par to neuzrakstīju (gaidīju… kaut ko), tad lai vismaz tiek post-mortem:

Bet plānā bija “Red Sonja” (kura šobrīd lieliski jūtas komiksu lauciņā) reinkārnācija lielajā kino, šoreiz ar Rouzu Makgovenu galvenajā lomā, viņas tālaika kavalieri Robertu Rodrigezu producenta krēslā, un režisoru Douglas Aarniokoski (“Highlander: Endgame” un lomas Rodrigeza projektos) pie stūres. Makgovena cītīgi trennējās vicinot zobenu un pat kaut ko sev satraumēja, taču projekts pamazām, bet neizbēgami, dzisa nost. Bet vismaz Rodrigezs ar Makgovanu paspēja paviesoties 2008. gada “Comic-Con” izstādē, kur tautai atrādīja diezgan feinus topošas filmas konceptus:

Red SonjaRed SonjaRed Sonja
(Visi plakāti smuki klikojas uz high-res versijām apdomīgai izpētei)

Iznākums gan bija visai paredzams, jo, ja pat Warner Bros. prezidents oficiāli pasaka, ka “filmas ar sievietēm galv. lomā – nepelna!”, tad kaut kas tajā visā ir – nav dūmu bez uguns, un uz katru “Underworld” atradīsies savi “Catwoman”, “Aeon Flux” un “Doomsday”.

Un, lai gan vēl nesen, intervēts SXSW festivālā, Rodrigezs bija visai optimistisks filmas sakarā, lai arī atzina, ka cieši neseko tās progresam (visi gaida “Konana” performanci), pēdējās baumas liecina par to, ka Rodrigezs, Makgovena un režisors ar neizrunājamo uzvārdu ir prom no projekta, bet zīmola turētāji Sonjas lomai vēlas… Meganu Foksu! Kurš gan viņu šobrīd nevēlas…

Nu nekas, vismaz plakāti smuki, ko acis papriecēt.

 
  • Brock

    Nez kādēļ, bet man šķiet labi vien ir, ka ar Rouzu nav uztaisīta Red Sonja. Nebūtu arī pārdevies tas projekts. Tā aktrise ir nu tāda soso, pat pēc izskata ne visi uz jamo pavelkas, bet kas gan cits, ja ne veči ir šādām filmām auditorija :) Man gan liekas, ka Foxa jau arī ne tuvu nav piemērota tai lomai :)