"The Expendables" tuvojas!

March 23, 2010  |  Džeisons Stethems, Jaunumi

Nenovēršami, kā 2012. gads, mums tuvojas pēdējo 20 gadu lielākā testostrona parāde, jeb, citiem vārdiem, filma “The Expendables”, kurā Silvestrs Stallone sapulcējis vecus un jaunus action žanra darboņus (par filmu jau rakstīju šeit, šeit un šeit, un būs vēl). Kamēr filma atrodas post-production procesā, uzpeldēja pāris interesantas, agrāk nezināmas detaļas:

– Kopš pirmās aktieru blices izziņošanas, filmai pievienojās vēl divi trūkstošie darboņi – Brūss Villiss un Arnolds Švarcenegers, tiem kopā ar Stalloni esot kopīga, apmēram 5 minūtes gara aina (spoilers – visi trīs ir konkurējošu algotņu grupējumu vadoņi, kas iesmej par konkurenci savā starpā). Nemaz nešaubos, ka 5 minūšu aina nebūs šķērslis filmu pārdot kā “Švarcenegera jaunā filma”, “Arnolds pret Brūsu” utml., cerams, ka par pašu Stalloni neaizmirsīs;

– Testa seansi kliedēja bažas par filmas reitingu, jo Stallone esot pārcenties un pārspējis pats savu sniegumu filmā “Rambo”, citiem vārdiem sakot – būs, ko graizīt, lai filma saņemtu vismaz R reitingu;

– Us ShoWest izstādi Silvestrs atveda gan filmas treileri, gan plakātus – treilera aprakstu iespējams palasīt šeit (ja patīk tādas lietas), plakāti zemāk, un jāsaka, ka neko citu es no Stallones negaidīju:

Stallone un The Expendables
(Jūtu, kādam būs jauns userpicture!)

Ja jau būvēt sev pieminekli, tad pamatīgi. Lai gan šis noteikti ir tikai viens no character plakātu sērijas, plus vēl viens, visiem kopīgs – vēlāk arī DVD vāciņš, kā jau parasti šādos gadījumos.

Jebkurā ziņā, šogad ir ārkārtīgi veiksmīgs gads žanram “grāvējs par komandu” – vispirms atšaudīsies jaunā paaudze ar “The Losers”, tad “The A-Team” un tad arī vecie-jaunie buki ar “The Expendables”!

Avots: ComingSoon
Avots: TotalFilm