"The Mechanic" pilnais treileris, Stethemam sava kategorija!

November 17, 2010  |  Dažādi, Džeisons Stethems, Treileri

Klāt “The Mechanic” pilnais treileris – un uzreiz pavisam cita lieta, Džeisons Stethems parāda visu, ko spēj, jau treilerī, bail domāt, kas tad būs pašā filmā (kā vienmēr, treilerī parādīja labāko…). Protams, atklāts paliek jautājums, vai Stethemam ir klāt vecums, kad jātēlo mentori, taču tas lai paliek uz filmas veidotāju sirdsapziņas. CBS Films bliež ne pa jokam – sākumā “Faster”, tad šis, vai tik nav klāt jaunā grāvējfilmu nišas studija:

Līdz ar šo treileri nolēmu, ka Stethemam vajag pašam savu bloga kategoriju – kura tad arī tika izveidota tieši šim nolūkam (skat. augša, izvēlnē). Ņemot vērā, cik Stethems ir ražīgs, kategorija solās būt viena no aktīvākajām!

Bonusā: Stethems brauc ar Audi, Stethems ēd Kit-Kat, Stethems ciemos pie Gazprom!

Lai nosvinētu jaunās kategorijas izveidi, pāris komercdarbu no šīsdienas “jubilāra” pagātnes. Sāksim ar visai slaveno Audi Superbowl rullīti, kurā tā autori (Venables Bell & Partners) pacentās atdarināt šo-to no kino vēstures:

Tālāk seko viens no embarrasing momentiem (sliktāk ir tikai Stethema Diesel džinsu reklāma), kur grāvējfilmu jāklis filozofē un piedāvā mums nobaudīt Kit-Kat:


Ir arī otrs, bet tas nav tik spēcīgs.

Visbeidzot, labākais – jo godīgākais – rullītis no Krievijas, kurā Stethems filmējās pa kluso, un, protams, ar atrunu, ka neviens nekad to nekur citur pasaulē neredzēs (izņemot YouTube, he-he). Ja pats Kurjers tev saka, kādu eļļu pirkt – ir skaidrs, ka tieši tā arī jāpērk: