"The Mechanic" treileris

March 17, 2010  |  Džeisons Stethems, Treileri

Ir tāds filmu žanrs – Džeisona Stetema filma, nezinu tik, apzināts vai neapzināts (laikam jau, ka tomēr apzināts). Šī žanra filmās zem dažādiem segvārdiem darbojas viens personāžs – Džeisons Stetems, viņš arī aktieris, kurš (lielākoties) atveido šo varoni, un, pa lielam, šo žanru vislabāk raksturo apraksts “filmas mainās, saturs gan ne”. Par laimi, šis žanrs joprojām ir pietiekami populārs, lai mūs priecētu aizvien jauni un jauni tā pārstāvji, šoreiz “The Mechanic”:


(treileris, kā vienmēr, atklāj visu filmas saturu)

Jāsaka, ka līdz šim lielāko popularitāti iemantoja tās Stetema filmas, kurās viņš tika miksēts ar cita žanra filmām – piemēram, ar autiņiem (“The Transporter” sērija), vai vājprātu (“Crank” sērija), izņemot gadījumus, kad Stetems tika miksēts ar kung-fu (“The One”, “WAR”), tad gan kaut kā ne pārak veicās. Skaidra lieta – Stetems pats ir tāds kung-fu jāklis, ka maz neliekas, un savās filmās necieš svešķermeņus.

Par šo gadījumu gan grūti spriest, vai filma ir žanra tīrradnis, vai jauktenis, jo treileris atgādina visas iepriekšējās Stetema filmas kopā. Kā plus zīme kalpo otrās galvenās lomas atveidotājs Bens Fosters, labs, nē – lielisks aktieris, kurš bieži filmējas sliktās filmās. Ar mīnusa zīmi lepojas režisors Saimons Vests, kuram katra nākamā filma, sākot ar “Con Air”, ir sliktāka par iepriekšējo. Uzmanīgi, bet gaidam.

Ak jā – filma, protams, ir rīmeiks.