"The Raven" īsfilma un pilnmetrāžas versija

August 29, 2010  |  Dažādi, Treileri

Holivudas aizraušanās ar jau gatavu konceptu attīstīšanu pretstatā šo konceptu izdomāšanai nav nekas jauns – galvenais, lai tas jau kaut kur būtu paspīdējis un iemantojis da jebkādu popularitāti, un no tā var taisīt filmu, vai tas būtu komikss, dziesma (es joprojām gaidu “Sk8ter Boy” filmu), atrakcija Disnejlendā vai galda spēle (pavisam drīz arī “Jūras Kauja” ar 200 milj. USD budžetu, par to kādu citu reizi).

Viens no šādiem idevesmas avotiem Holivudai kalpo arī īsfilmas, pie tam to autori pēdējā laikā iemanījušies aktīvi ekspluatēt šo nišu, visdrīzāk arī veidojot tas ar nodomu “ja nu producenta kungam iepatīkas” (pēc bombardēšanas ar linkiem uz YouTube). Līdzīgi tapa “District 9″, vēl pavisam nesen vētru sacēla Nikaragvas brīnumbērnu veidotā “Panic Attack!” (tiesības nopirka Sems Reimi), bet šodienas figurants ir “The Raven” – īsfilma par pārcilvēku no futuristiskās Losandželosas, uzņemta par 5000 USD. Izskatās priekš šīs summas nepieklājīgi labi:

Kā patrons pilnmetrāžas versijai pieteicās pats Marks Valbergs, kurš esot pamanījis īsfilmu internetā un nekavējoties zvanījis savam aģentam – lai meklē rokā tās autorus. Pats Marks, protams, met acis uz galveno lomu. Projektu atbalsta studija Universal, un īsfilmas autoram Ricardo de Montreuil būs tas gods režisēt arī pilnmetrāžas versiju.

Saite: facebook.com/THERAVENFILM

 
 • http://twitter.com/kristapsb Kristaps B.

  Lidojošās mentu stacijas atgādina District 9 garneļu kuģi. Un kopējā noskaņa par čali – “Akira”. Bet tās jau tikai asociācijas. Tā jau cool.

 • http://www.n3n0.lv ugisb

  Aiz matiem pievilkts, bet atgādina arī nedaduz šo http://www.youtube.com/watch?v=JvsUkUaJjYs

 • Pingback: Tweets that mention "The Raven" īsfilma un pilnmetrāžas versija | Kino Kults -- Topsy.com()

 • http://deleted rick’james

  īstenībā, tas ir baigais FAIL, ka džeki pa 5’000 + talants var uztaisīt daudz labāku īsfilmu, nekā vietējie Mega producenti ar miljonu kabatā 2 gadus taisa “vēsturisku” filmu, un vienalga salaiž grīstē daudzas labas 3D idejas (cik zināms un lasīts)… mja :))))

  Akiras ekranizācija vēl aizvien stāv iekš IMDB gandrīz neaizsniedzamajā 2013… grrrrrr….

  • http://kinokults.lv [iCE2]

   Nu, Holivudas “Akiru” taisa džeki, kas atbildīgi par “From Hell” un “Book of Eli” – nez, mož no tā pat vairāk Grrrr :)

   Par brīnumbērniem ar kamerām – daļēji taisnība, labi, kad tāds nokļūst naudīga producenta paspārnē, ja ne, tad turpinās viss pa vecam, ir entuziasti ar ideju, un ir cilvēki ar naudu, kas taisa lielākoties crapu :|