"The Raven" īsfilma un pilnmetrāžas versija

August 29, 2010  |  Dažādi, Treileri

Holivudas aizraušanās ar jau gatavu konceptu attīstīšanu pretstatā šo konceptu izdomāšanai nav nekas jauns – galvenais, lai tas jau kaut kur būtu paspīdējis un iemantojis da jebkādu popularitāti, un no tā var taisīt filmu, vai tas būtu komikss, dziesma (es joprojām gaidu “Sk8ter Boy” filmu), atrakcija Disnejlendā vai galda spēle (pavisam drīz arī “Jūras Kauja” ar 200 milj. USD budžetu, par to kādu citu reizi).

Viens no šādiem idevesmas avotiem Holivudai kalpo arī īsfilmas, pie tam to autori pēdējā laikā iemanījušies aktīvi ekspluatēt šo nišu, visdrīzāk arī veidojot tas ar nodomu “ja nu producenta kungam iepatīkas” (pēc bombardēšanas ar linkiem uz YouTube). Līdzīgi tapa “District 9”, vēl pavisam nesen vētru sacēla Nikaragvas brīnumbērnu veidotā “Panic Attack!” (tiesības nopirka Sems Reimi), bet šodienas figurants ir “The Raven” – īsfilma par pārcilvēku no futuristiskās Losandželosas, uzņemta par 5000 USD. Izskatās priekš šīs summas nepieklājīgi labi:

Kā patrons pilnmetrāžas versijai pieteicās pats Marks Valbergs, kurš esot pamanījis īsfilmu internetā un nekavējoties zvanījis savam aģentam – lai meklē rokā tās autorus. Pats Marks, protams, met acis uz galveno lomu. Projektu atbalsta studija Universal, un īsfilmas autoram Ricardo de Montreuil būs tas gods režisēt arī pilnmetrāžas versiju.

Saite: facebook.com/THERAVENFILM