“Transformers: Dark of the Moon” tīzeris

December 9, 2010  |  Treileri

Maikls Bejs nemeloja – tieši laikā ir klāt viņš, episkākais no visiem tīzeriem, “Transformers: Dark of the Moon” pirmais rullītis (kurš pats par sevi ir atsauce uz pirmo “Transformers” pirmo rullīti)!

Miša solās pie mātes miesām, ka viņš visu saprot un jūt līdzi, 2. daļa bija kļūda, “visu izbojāja scenārijs” un tā tālāk, un šoreiz viss būšot kā nākas! Noticēsim vēl vienu, pēdējo, reizi:

Filmas pirmizrāde parastajos, IMAX un 3D kinoteātros – 2011. gada Jūlijs!

 
 • http://theautovideo.blogspot.com Kamazs

  Wait, es skatījos bez skaņas – kā tieši viņi pamanījās nolaisties blakus milzīgam citplanētiešu kuģim to iepriekš ar teleskopu un zondēm nepamanot?

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Nu tak jamais bija uz mēness tumšās puses, doh ;D

  • Brock

   Man jau likās, ka katrs zina, ka mēness ir sinhronā rotācijā ar Zemi un vienmēr ir pagreists ar vienu un to pāšu pusi pret mums :)

 • http://ivars.lv Ivars

  Vispār aizdomīgi, ka reklāmas filmas rullīša režisors vai producents izdomājis, ka tas būtu baigi lieliski rullīša beigās pašu “transformeri” pārtransformēt uzrakstā ar latīņu burtiem, kas galu galā uzsprāgst mazās lauskās un transformējas skaitļos.

  Bet, ja nopietni, tad pēc filmas scenārija visa darbība būs 60-ajos gados? Otrajā daļā, šķiet, bija radījumi, kas pēc scenārija uz planētas jau atradās labu laiku pirms ļaunā dinabota (?), tā kā nevaru izdomāt.

  Vispār skaistais sešdesmito gadu universs ir kādā filmā bijis 3D/IMAX formātā?

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Filma ir tiešs turpinājums iepriekšējām divām daļām – nekādu 60-to, tikai filmas ievadā/flashbackos, tai skaitā šī te mēness misija.

   Tas viss kaut kā konfliktē ar to, ka cilvēki zināja/nezināja par Transformeriem iepriekš – bet es ieteiktu nelauzt galvu par šādiem paradoksiem, vismaz “Transformers” filmās noteikti :)

   Par 60-tajiem precīzi tagad nezinu, bet ir IMAX filma par starptautisko kosmosa staciju (tai skaitā tur filmēta), droši vien, ka ļoti iespaidīgi.

 • Pingback: Tweets that mention "Transformers: Dark of the Moon" tīzeris | Kino Kults -- Topsy.com()

 • http://blogs.delfins.id.lv Delfins

  Būs ko kaimiņiem pabojāt vakaru ar tām robot-skaņām uz 99% volume :)
  Sākums izskatās labs, bet beigas visticamāk prognozējamas :(

 • http://twitter.com/kristapsb Kristaps B.

  Jocīgi, ka pēc tā ārprāta ar 2. daļas retard-ismu, man nemaz nav divu domu, ka uz šo BŪS jāiet.

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Tas vienkārši ir liktenis

 • http://deleted rick’james

  ka tik tas nebeidzās ar kkādu “it was earth all the time” sviestu… nu, ka ķip ka viņu planēta ir mūsējā or smtn… whatever… :)

  a tā jā, interesanti kā nosēžoties pārsimt metru attāluma no kuģa vraka to nevar nepamanīt piezemējoties. Bet tas laikam jau vairāk ir kretīnisms, gan jau ir kkāds loģisks izskaidrojums :D

 • Kamazs

  Nu ok, jamie orbitējot varēja nokļūt otrā mēness pusē, bet tas nozīmē, ka tad šamiem vajadzēja vēlreiz nolaisties…Like wtf? Mēness nolaišanās modulis bija paredzēts tikai vienreizējai izmantošanai – tas nevarēja nolaisties, pacelties un nolaisties un atkal pacelties. Nemaz nerunājot par to, ka vienkārša nolaišanās jau bija riskanta un sarežģīta.

  Nu ok, whatever. Interesanti, ka ufologiem ir līdzīga teorija – ka tjipa apollo11 redzējuši citplanētiešus un otrā mēness pusē ar kaut kādu celtni, kosmosa kuģi or smth. Labi, ka vismaz bejs ir veicis rīsērču moernajā folklorā.

 • Pingback: “I Am Number Four” treileri, jeb “Krēsla” priekš džekiem « Kino Kults()