3 KONKURSI par filmu “Šerloks Holmss: Ēnu Spēle”!

December 28, 2011  |  Dažādi, Raksti

UPDATE 01.01.2012:
Paldies visiem par dalību, visi konkursi ir noslēgušies! Aktivitāte šoreiz bija necerēti augsta, bet tas ir saprotams – tomēr gada beigas, laba filma un balvas, un gribas vēl paspēt kaut ko laimēt. Un kas tad ir laimējuši (atgādinu, ka visus uzvarētājus nosaka Īsts Randomaizers, kuram es vienkārši iebaroju nummurus):

1) T-krekls – Maija Gaide (kopā 19 dalībnieki)
2) iPhone 4/4S skinu – Twitter lietotāja @ungetatable (kopā 10 dalībnieki)
3) Guna Poga (kopā 23 dalībnieki, no kuriem 18 atbildēja pilnīgi pareizi – izcils rezultāts!)

Ar uzvarētājiem sazināšos personīgi tuvākajā laikā, lai vienoties par balvu saņemšanu! Paldies vēlreiz visiem, un – līdz nākamajiem, nu jau šī gada konkursiem, kuri noteikti drīzumā sekos!

ORIĢINĀLAIS IERAKSTS:
Negaidīti, taču patīkami, man ir radusies iespēja sarīkot vēl vienu, šogad pēdējo, kino-konkursu – par aktuālo filmu “Šerloks Holmss: Ēnu Spēle”, un tam man ir labākās iespējamās balvas, kādas var vēlēties, jeb filmas suvenīri, par kuriem liels paldies filmas izplatītājam Acme Film! Un, par cik balvas ir trīs, tad konkursi arī būs veseli trīs – visi gana vienkārši, trīskāršojot Jūsu iespējas uzvarēt, jo katram būs sava izloze.

Šerloks Holmss: Ēnu Spēle konkurss

Un, tātad, kas man ir Jums sagatavots – long-sleeve sieviešu T-Krekls ar filmas simboliku (bilde), iPhone 4/4S skins ar filmas simboliku (bilde), kā arī paša profesora Moriartija pierakstu klade (bilde), noderēs pierakstot pasaules iekarošanas plānus! Kas jādara, ja vēlaties tikt pie kādas no šīm balvām? Elementāri, Vatson:

1. KONKURSS – T-krekls
Gribu iepriecināt visas šī bloga daiļā dzimuma lasītājas, tapēc dalībai vajag vienkārši sekot Kino Kultam Facebook vai Twitter, kas arī ir vienīgais obligātais nosacījums dalībai. Un tālāk ar savu Facebook/Twitter lietotājvārdu šī ieraksta komentāros atstāt kādu identifikācijas ziņu – “Es vēlos!”, “Piedalos”, “Čau”, “#$ @&*!” vai ko līdzīgu. Lai nebūtu dzimumu diskriminācijas, piedalīties var arī stiprais dzimums, ja redz, ka šī balva labi izskatītos uz viņa draudzenes/sievas/māsas/meitas vai draudzenes, kas vēl nezin, ka ir draudzene. Respektīvi – balvu izlozēšu starp tiem, kas, izmantojot soc. tīkla profilu, atstās komentāru šim ierakstam!

2. KONKURSS – iPhone 4/4S skins
Šo balvu izlozēšu starp visiem @KinoKults Twitter sekotājiem, jo man liekas, ka starp Twitter lietotājiem ir vairāk iPhone 4/4S lietotāju, tapēc tas viss būs pat zināmā mērā kontekstuāli. Bet viss, kas ir jāizdara, ir jāseko @KinoKults un jāietvīto precīzi šis teksts: “Es piedalos @kinokults “Šerloks Holmss: Ēnu Spēle” Twitter-konkursā! Piedalies arī Tu, retīvtojot šo ziņu! #serloks2 http://ej.uz/serloks2” (bez pēdiņām, protams). Tas arī viss – dalībniekus noteikšu pēc hashtega #serloks2!

3. KONKURSS – Moriartija pierakstu klade
Tā kā šī ir vērā ņemama balva, tad šai ir klasiskie 3 jautājumi (ar āķi un iespējamām vairākām pareizām atbildēm), kurus gaidu uz kino.kults (at) gmail.com:

Filmas “Šerloks Holmss: Ēnu Spēle” režisors ir Gajs Ričijs, bet kura no zemāk redzamajām filmām nav Gaja Ričija filma?
a) “Snatch”
b) “Layer Cake”
c) “Swept Away”

Šerloks Holmss uz ekrāniem dzīvo jau gandrīz tikpat ilgi, cik uz papīra. Pirmo reizi tas “kino” bija redzams
a) 1900. gadā
b) 1905. gadā
c) 1908. gadā

Moriartiju filmā spīdoši atveido britu aktieris Džareds Harriss. Bet kas bija pirmie pretendenti Moriartija lomai?
a) Breds Pits
b) Šons Penns
c) Havjērs Bardems

Viss ir ļoti demokrātiski – visi var piedalīties visos konkursos, jo uzvarētāji tiks noteikti katram atseviški. Visiem konkursiem ir viens beigu termiņš – Svētdiena, 2012. gada 1. Janvāris, 23:59:59, kad slēgšu dalību un neilgi pēc tam arī paziņošu rezultātus! Lai veicas, un lai veiksmīgs un panākumiem bagāts Jaunais Gads!

Filma jau ir kinoteātros, bet pozitīvu recenziju par to var izlasīt šeit (un arī šeit).