“Battleship” pilnais treileris

December 10, 2011  |  Treileri

Nogaidījuši, kamēr specefektu guru (patiesi, tie ir cilvēki, kas darbā pie filmas strādāja vissmagāk) pabeigs savu darbu, super-ultra-mega Transformeru klona “Battleship” veidotāji izlaiž filmas pilno treileri, kurā beidzot var atrādīt, pie kā tad tik ilgi strādāts.

Un ja treileris neatstāj ne mazāko šaubu par to, kāda filma (un tās miljards dolāru ienākumi) tiek imitēta, tad paliek atklāts jautājums – vai pasaulē ir vieta diviem Maikliem Bejiem un, svarīgākais, vai tā imitācija vispār ir iespējama? Jo ja Maikls Bejs tāda apjoma projektos jūtas kā zivs ūdenī (jo, būtībā, ir to pirmatklājējs), tad Pīters Bergs, pat ar “Hancock” un “The Kingdom” pieredzi (tas, būtībā, arī viss) ar to palepoties īsti nevar. Pēc treilera gan nepateiksi:

Un, galu galā, vienmēr taču ir interesanti paskatīties, kā tiek nogremdēti (šoreiz – burtiski) 200 milj. USD svešas naudas, tapēc, pat ja filma būs galīgi garām, vienalga atradīsies iemesls sarunai. Vienīgais objektīvais pārmetums – kapēc šo vajadzēja saukt kaut kādas galda spēles vārdā, ja, spriežot pēc treilera, saistība ar to ir praktiski nekāda (“Transformeros” vismaz bija roboti)?

“Battleship” ierodas Latvijā 2012. gada 20. Aprīlī – par mēnesi ātrāk, nekā ASV!

 
 • Armandse

  Ir sajūta, ka tie kadri jau ir redzēti kautkur. Pat varu 3 filmas piesaukt :)

  nu vismaz vienu divas filmas gadā ir ok, ar postažu. Lai gan šeit konkrēti trūkst episkuma, vismaz treilerī. Pagaidām tāds lokāls grautiņš izskatās…

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Pilnīgi liekas, ka tā brūkošā Hongkonga (vai kas tā par Āzijas pilsētu domāta) ir ielikta tikai tapēc, ka mārketinga survey’s norādīja, ka filma nav gana līdzīga Transformeriem :)

   Bet tā jau man, kā ūdens-filmu cienītājam, patīk – ka tik nav pavisam bezsmadzeņu sižets, tad nekādi specefekti nepalīzēs vairs.

 • http://twitter.com/kinomMareks Mareks Smilga

  Nezināju, ka Battle ship ir tik interesanta spēle :) Nu katrā ziņā prieks par to, ka vismaz viena bezjēdzīga, specefektiem pārbāzta filma nākamgad būs. Es to saku bez jebkādas ironijas, ar tiešām, patiesu, gandarījumu.

 • rick’james

  pirmais jedzigais ekshens par rotaljlietam bija kubikrubika ekranizacija – the Cube

  • Armandse

   VO! true

 • Pingback: 12 filmas, kas jāredz 2012. gadā! « Kino Kults()