“Battleship” pilnais treileris

December 10, 2011  |  Treileri

Nogaidījuši, kamēr specefektu guru (patiesi, tie ir cilvēki, kas darbā pie filmas strādāja vissmagāk) pabeigs savu darbu, super-ultra-mega Transformeru klona “Battleship” veidotāji izlaiž filmas pilno treileri, kurā beidzot var atrādīt, pie kā tad tik ilgi strādāts.

Un ja treileris neatstāj ne mazāko šaubu par to, kāda filma (un tās miljards dolāru ienākumi) tiek imitēta, tad paliek atklāts jautājums – vai pasaulē ir vieta diviem Maikliem Bejiem un, svarīgākais, vai tā imitācija vispār ir iespējama? Jo ja Maikls Bejs tāda apjoma projektos jūtas kā zivs ūdenī (jo, būtībā, ir to pirmatklājējs), tad Pīters Bergs, pat ar “Hancock” un “The Kingdom” pieredzi (tas, būtībā, arī viss) ar to palepoties īsti nevar. Pēc treilera gan nepateiksi:

Un, galu galā, vienmēr taču ir interesanti paskatīties, kā tiek nogremdēti (šoreiz – burtiski) 200 milj. USD svešas naudas, tapēc, pat ja filma būs galīgi garām, vienalga atradīsies iemesls sarunai. Vienīgais objektīvais pārmetums – kapēc šo vajadzēja saukt kaut kādas galda spēles vārdā, ja, spriežot pēc treilera, saistība ar to ir praktiski nekāda (“Transformeros” vismaz bija roboti)?

“Battleship” ierodas Latvijā 2012. gada 20. Aprīlī – par mēnesi ātrāk, nekā ASV!