KONKURSS par filmu “Captain America: The First Avenger” (ir noslēdzies)!

July 22, 2011  |  Dažādi, Jaunumi

UPDATE 30.07.2011:
Cīņa ir galā – paldies visiem, kas piedalījās. Dalībnieki šoreiz bija 25, no tiem pareizi atbildēja 13, kas man atkal lika pārdomāt jautājumus – iespējams, tie bija par skarbu. Vai arī latviešiem komiksu tēma nav tik tuva – abos gadījumos es salutēju gan tos, kas atbildēja pareizi, gan arī tos, kas mēģināja!

Vēl jo īpaši tādēļ, ka vairāki (āķīgākie) konkursa jautājumi izraisīja emocionālus komentārus no dalībniekiem. Un, ja ar otro jautājumu tikt galā bija salīdzinoši viegli (atbilde c) ir viegli atrodama turpat filmas IMDb lapā), tad trešais jautājums bija vēl āķīgāks. Man jāatzīst, ka tas bija apzināti – TMNT (2007), kur Kriss Evanss ierunāja Keisija lomu, ir balstīta uz komiksu (kurš bija visa “Turtles” seriāla pirmsākumos!), bet “Push” tiešām ir uz robežas, jo komikss-prīkvels bija drīzāk balstīts uz filmu, nevis otrādi. Sekojoši, tiek ieskaitītas abas atbildes – b) un c)!

Galarezultātā, “Captain America: The First Avenger” frīsbiju+atslēgu piekariņu saņem John Tatevosjan, Mārtiņš Lapsa, Ērika Segliņa, Arta Kronberga un Izabella Danielyan, apsveicu! Ar uzvarētājiem par balvu saņemšanu sazināšos (pēc brīvdienām) personīgi, bet visiem pārējiem liels paldies par dalību, un – līdz nākamajai reizei!

ORIĢINĀLAIS RAKSTS:
Pavisam drīz – jau pēc nedēļas – būs klāt pēdējā lielā šīsvasaras komiksfilma, “Captain America: The First Avenger”. Atsauksmes par filmu pagaidām nāk pozitīvas, liekot to augstāk par “Thor” un varbūt nedaudz zemāk par “Iron Man”, kaut kur pēdējā otrās daļas līmenī – režisoram Džo Džonstonam esot izdevies padarīt visai klišejisku origin-story par emocionālu, labi notēlotu un, kas nav mazsvarīgi, spraigu un izklaidējošu filmu. Respektīvi, ir pamats entuziasmam!

Captain America konkurss!

Lai nosvinētu šo potenciālo veiksmi, piedāvāju piedalīties konkursā par filmu. Balvas ir atbilstošas, sezonālas – oficiālais Kapteiņa Amērikas frīsbijs vairoga formā, un tikpat oficiāls atslēgu piekariņš (par balvām liels paldies ForumDistribution). Šoreiz man ir veseli 5 komplekti, ko izlozēt, tapēc arī jautājumi būs viduvējas sarežģītības:

1) Sākumam neliels ieskats vēsturē. Pēc kāda vēsturiska notikuma šis supervaronis debitēja komiksu pasaulē?
a) 2. Pasaules kara sākums
b) Japānas uzbrukums Pērlharborai
c) Sabiedroto desants Normandijā, jeb “D-Day”

2) Kino un TV ekrānos Kapteinis Amērika nav nekāds iesācējs, jo “Captain America: The First Avenger” ir
a) otrā
b) trešā
c) piektā
reize, kad šis varonis ir redzams pats savā projektā.

3) Kapteiņa Amerikas lomas atveidotājs Kriss Evanss ir komiksfilmu veterāns. Šī ir viņa
a) trešā
b) sestā
c) septītā

loma projektā, kurš balstīts uz komiksu.

4) Un, lai atietu no numeroloģiskiem jautājumiem – supervaroņu komanda, kurā darbojas Kapteinis Amerika un kura nākamgad būs redzama uz kino ekrāniem pati savā filmā, saucas
a) “The Avengers”
b) “The Invaders”
c) “Justice League of America”

Nosacījumi Jums jau ir zināmi – pareizās atbildes vai nu uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (darbojas premoderācija, vai slēpšu manuāli), starp visiem pareizo atbilžu autoriem randomaizers izvēlēsies piecus veiksminiekus, kuri tad arī saņems balvas! Atbildes tiek pieņemtas līdz nākamās Piektdienas (29.07.2011) 23:59:59, izloze arī kaut kad neilgi pēc tam. Lai veicas!

Filma uz kino ekrāniem jau no nākamās Piektdienas!