Denija Treho “Bad Ass” treileris, YouTube sižeta ekranizācija

December 26, 2011  |  Treileri

Kā Ziemassvētku vecītis nē, bet gan kā ļoti dusmīgs bezpajumtnieks (bārdas, principā, sakrīt) pie mums ierodas Denijs Treho un viņa jaunākās* filmas “Bad Ass” treileris!

Kur gan nerod iedvesmu Holivudas filmu scenāriji – grāmatās, komiksos, vecos TV seriālos un žurnālu rakstos, bet tagad arī YouTube rullīši kalpos par pamatu filmu veidošanai! Un, lai gan es nevaru viennozīmīgi apgalvot, ka šī ir pirmā “uz YouTube sižetu balstītā” filma, tā noteikti ir pirmā, kas ir tik absurdi tieša savā vēlmē atsaukties uz varbūt pāris dienas aktuālo (internetā viss notiek ļoti strauji) “memi”:

Pamatā, protams, ir šaurā lokā populārais “Epic Beard Man” (oriģinālais video), rekomendēju noskatīties un salīdzināt abus video, lai saprastu, cik ļoti filmu veidotāji dažreiz nevēlas domāt paši.

Šis “Machete” idejiskais, bet noteikti ne kvalitatīvais turpinājums dienasgaismu ieraudzīs 2012. gadā, direct-to-video formātā – ceru, ka Rona Perlmana parādīšanās treilerī Jums to pateica priekšā.

* Denijam Treho ir 67 gadi un uz 2012. gadu ir ieplānotas 14 (!) filmas – lūdzu lemjat paši, kura no tām ir “jaunākā”.

 
 • Armandse

  hehe! :D

  Autobusa krash ainas no RED HEAT? :)

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Autori mums miedz ar aci, ka arī atceras klasiku :)

   • Armandse

    Bet vispār ideja laba (njemt no internetiem aktuaalas idejas), tikai nez kā ar filmu, kura tomēr nevar būt tik aktuāla, kā seriāls, piemēram.

    Ja atrod pareizo piegājienu un producerus, rakstītājus un tēlotājus, tad var pat noraut banku, manuprāt. Tāds spilgts piemērs manliekas, ka nav? Jeb esmu ko palaidis garām?

    • http://kinokults.lv Kino Kults

     Man ir tas pats – it kā kaut kas ir bijis jau līdzīgs (interneta meme = kino), bet uz sitiena neatceros, kas. Laikam nekas īpašs :)

 • http://twitter.com/Brockxz Aigars Broks

  “i see tough guys like you and i slap the shit outta them” – tas epic beard man tai oriģinālajā youtubes klipā jau met tekstus laukā kā no 80tajiem vai agrajiem 90tajiem action filmām. Viekārši epic un nav brīnums, ka scenāristi paņem materiālu filmai :)

 • http://www.facebook.com/people/Rūdolfs-Putniņš/100001284307683 Rūdolfs Putniņš

  Jūtūba klips man daudz labāk patika nekā treileris. I mean Hobo with a Shotgun bija nice, bet Mačete mani kaut kā nepaķēra. Par daudz pompas.