“Doom” filmas labākā (vienīgā skatāmā) daļa

February 5, 2011  |  Dažādi, Treileri

Ilgāku laiku plauktā glabākās filmas “Doom” (2005) DVD – 100% atceros, ka atvests no ārzemēm, un no “1$ DVD” groza, iekšējais skopums neļāva nepaņemt. Tas tā, obligātais intro, lai Jūs mani pareizi saprotat.

Plus, vēl bija ideja par to, ka – iespējams – filma nav nemaz tik slikta, kā to atceros, tai jādod vēl viena iespēja, pie tam vēl Unrated versijā. Realitāte ir tāda, ka tā ir pat vēl sliktāka, nekā atceros, un vairāk es tādus eksperimentus neveikšu, taču šoreiz vismaz priecēja tas, ka varēju precīzi noteikt, kas tad tur īsti nav kā vajag (budžeta trūkums, kā rezultāta vājš un neiespaidīgs 3. akts, bet arī globāli scenārijs, visu bez izņēmuma aktieru sniegums, kā arī tas, ka filmēts kaut kādos pagrabos un bez mazākā sakara ar spēli :)

Bet arī sūdu mucā paslēpts zelts siena kaudzē var atrast adatu, ja labi meklē (bet negribētu būt tas meklētājs), un 100 bezjēdzīgās minūtēs atradās 5min labuma, kuras arī zemāk. Jāskatās ātri, jo ir sajūta, ka tas pats “Crysis 2″ un tam sekojošie brīnumi izskatīsies labāk:

 
  • Kamazs

    A jūs pamanījāt, cik ļoti ironiski un žanru raksturojoši ir dialogi šajā fragmentā?

    Nepārspīlējot tiek pateikts tikai viens vārds un tas pats sastāv no 3 burtiem:). Cepums autoriem par šito.

    Bet jā, šīs daļas dēļ man filma kopumā patika. Jaukas references uz trešo dūmu.

  • weirdnotes

    Problēma, ka spēlēt var no pirmās personas, jo notiek lēnāk, cilvēks reaģē aplūkojot notiekošo. Te viss bardakā un slīd garām. Par daudz pirmās personas. Tīra māksla. Skatīties ir uzmācīgi. Filmai vajadzēja citu rakursu, pieslīpēt sižetu un aktierspēli. Tagadējais rezultāts, tu neticēsi es ar neesu noskatījies līdz galam to mēslu. A varēja uztaisīt normālu B movi. Tagad labāk uzspēlējiet Doom 3, Quake 4 vai Prey. Nevis tērējiet laiku uz šo.