“Doom” filmas labākā (vienīgā skatāmā) daļa

February 5, 2011  |  Dažādi, Treileri

Ilgāku laiku plauktā glabākās filmas “Doom” (2005) DVD – 100% atceros, ka atvests no ārzemēm, un no “1$ DVD” groza, iekšējais skopums neļāva nepaņemt. Tas tā, obligātais intro, lai Jūs mani pareizi saprotat.

Plus, vēl bija ideja par to, ka – iespējams – filma nav nemaz tik slikta, kā to atceros, tai jādod vēl viena iespēja, pie tam vēl Unrated versijā. Realitāte ir tāda, ka tā ir pat vēl sliktāka, nekā atceros, un vairāk es tādus eksperimentus neveikšu, taču šoreiz vismaz priecēja tas, ka varēju precīzi noteikt, kas tad tur īsti nav kā vajag (budžeta trūkums, kā rezultāta vājš un neiespaidīgs 3. akts, bet arī globāli scenārijs, visu bez izņēmuma aktieru sniegums, kā arī tas, ka filmēts kaut kādos pagrabos un bez mazākā sakara ar spēli :)

Bet arī sūdu mucā paslēpts zelts siena kaudzē var atrast adatu, ja labi meklē (bet negribētu būt tas meklētājs), un 100 bezjēdzīgās minūtēs atradās 5min labuma, kuras arī zemāk. Jāskatās ātri, jo ir sajūta, ka tas pats “Crysis 2” un tam sekojošie brīnumi izskatīsies labāk: