“Fast Five” konkurss (ir noslēdzies)!

April 29, 2011  |  Dažādi, Jaunumi

UPDATE 05.05.2011:
Paldies visiem par dalību – gāja karsti, jo es neparedzēju ne dalībnieku skaitu, ne arī to, ka jautājumi tiešām izrādīsies tik āķīgi! Bet visu pēc kārtas – kopā konkursā dalību ņēma 56 dalībnieki, bet tikai 26 atbildēja pareizi uz visiem jautājumiem. Kā tad bija ar tiem:

1) “Fast & Furious” seriālā uz doto brīdi ir 5 filmas, ieskaitot pēdējo – no tām Vins Dīzels nav redzams tikai 2. daļā, “2 Fast 2 Furious”, visās pārējās viņš parādās lielākā vai mazākā lomā, arī 3. daļā (“Tokyo Drift”), un uzskatīt, ka tas neskaitās, ir tāpat, kā stāstīt CSDD inspektoram, ka nav dzerts – jo “viens aliņš jau neskaitās”. Skaitās gan, tāpat kā pēdējā daļa – attiecīgi pareizā atbilde ir b), jeb četrās daļās;
2) Nu te bija pavisam viegli – vajadzēja apskatīties kaut vai filmas IMDb lapā, un izskaitļot, kurš tad ir liekais. Ja esam pavisam godīgi – tas ir Riks Juns (Rick Yune), kurš ir redzams tikai un vienīgi pirmajā daļā, attiecīgi pareizā atbilde ir c)
3) Te ir tas pats, tikai bija jāparok nedaudz dziļāk, jo ne Sanpaulu, ne Memfisā filma netika uzņemta. Pareizā atbilde – b)
4) Un šeit tik vien, kā bija jāņem vērā abi jautājuma nosacījumi – “debija” un “lielajā kino”, jo The Rock debija lielajā kino notika filmā “The Mummy Returns”, kur viņš ir redzams gan kā aktieris (filmas ievadainā), gan kā CGI mošķis (filmas beigās), par to saņemot tiem laikiem rekordlielu honorāru 5 milj. USD, bet “That ’70s Show” nekādi nav “lielais kino”. Attiecīgi pareizā atbilde ir a)

Nebija viegli, bet balvas bija tā vērtas – īpaši T-krekls, kas izrādījās absolūts favorīts konkursa dalībnieku vidū, visdrīzāk, praktisku (vai higiēnisku) apsvērumu dēļ. To tad saņem Indra Pētersone, bet blašķi – Rita Kubuliņa, apsveicu dāmas! Uzvarētājus, kā vienmēr, noteica neuzpērkamais dators, un ar tiem es sazināšos personīgi jau tuvākajā laikā. Paldies vēlreiz visiem par dalību, un līdz nākamajam konkursam!

ORIĢINĀLAIS RAKSTS:
Kā jau vakar ietīzoju tviterī, klāt kārtējais konkurss, šoreiz par filmu “Fast Five” jeb “Ātrs un bez Žēlastības 5”. Atmetot jautājumus par to, “cik var” un kapēc jau 5. daļa (uz to atbild filmas tekošais reitings IMDb un atsauces, ka šī esot labākā daļa no visām), pāriešu uzreiz pie galvenā – pie konkursa un pie balvām, kur šoreiz, pateicoties Forum Distribution atbalstam, ir:

flakons ar Vina Dīzela sviedriem, kas dziedē vēzi Blašķe ar filmas simboliku, no kuras, iespējams, filmas uzņemšanas laikā padzērās Vins Dīzels!
T-krekls ar filmas simboliku (L izmērs), šis gan ir pilnīgi jauns un neviena nenēsāts.

Jautājumi zem bildes, kā vienmēr – tādi, lai gan piedalīties interesanti, gan arī nav pārāk inteliģenci aizskaroši, plus, kā vienmēr, ir jāuzmanās no āķīgām lamatām! Shēma tāda pati vecā – pareizās atbildes vai nu uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (darbojas premoderācija), un lūdzu norādiet, uz kuru balvu pretendējat (1 balva vienās rokās). Izlozēšu nākamo Trešdien (4. Maijā) 23:59. Lūdzu, jautājumi:

Fast Five konkurss!

1) “Ātrs un bez Žēlastības” seriāla centrālā zvaigzne, bez šaubām, ir Vins Dīzels, lai gan viņš ir piedalījies tikai
a) trīs
b) četrās
c) piecās
šī kino-seriāla filmās.

2) “Ātrs un bez Žēlastības 5” sola atgriežamies nu pavisam visus varoņus, kuri vien var atgriezties. Kura ir 5. filmas komanda:
a) Vins Dīzels, Mišela Rodrigeza, Pols Vokers, Džordana Brūstere, Mets Šulcs, Riks Juns
b) Vins Dīzels, Gela Gadota, Pols Vokers, Eva Mendeza, Tairīzs, Ludacris, Riks Juns
c) Vins Dīzels, Gela Gadota, Pols Vokers, Džordana Brūstere, Tairīzs, Ludacris, Mets Šulcs

3) “Ātrs un bez Žēlastības 5” filmēšanas lokācijas bija eksotiskākas kā jebkad iepriekš:
a) Losandželosa, Atlanta, Sanpaulu
b) Atlanta, Puertoriko, Riodežaneiro
c) Sanpaulu, Memfisa, Riodežaneiro

4) Jaunpienācējs (bet, kā runā, uz palikšanu) “Fast & Furious” filmās ir Dveins “The Rock” Džonsons, agrāk restleris, tagad aktieris, kura debija “lielajā kino” bija filmā:
a) “The Mummy Returns”
b) “The Scorpion King”
c) “That ’70s Show”

Tas arī viss šai reizei, un lai veicas atbildēs – “Ātrs un bez Žēlastības 5” kinoteātros jau nākamnedēļ!