“Fright Night” rīmeika treileris

May 13, 2011  |  Treileri

Ielekt pamazām aizejošajā vampīrmānijas vilcienā cenšas arī Kolins Farels, piekrītot piedalīties vienā no interesantākajiem studijas Dreamworks šīsvasaras piedāvājumiem, šausmu komēdijā “Fright Night”. Arī 3D formātā.

Tāda paša nosaukuma 1985. gada filmas rīmeiks, tā stāsta par kādu pusaudzi (Antons Jelčins), kuram kaimiņos iemitinās vampīrs – bet šoreiz ne spīdīgi-sapņains, bet gan asinskāri-izsalcis, un met izsalkušo skatienu gan uz pusaudža māti, gan draudzeni. Redzot, ka apkārtējie nepamana kaimiņa nelāgo dabu, pusaudzis nolemj rīkoties pats – un nekas nav tik briesmīgs, kā trakojošu hormonu spēcināts pusaudža naids:

Filmas pirmizrāde paredzēta šī gada 19. Augustā (ASV).

 
 • armandse

  šis varētu būt labs! un Kolins arī Labs! (kā vienmēr)

  ne pa tēmu – tu taču noteikti labāk zini, kas noticis ar Katlu?
  a to es sen nebiju Lv internetos un tagad nesaprast… Any?

  A.

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Katls.be esot dead uz šo brīdi, viss action notiekot iekš movies.list.lv, bet uz šo brīdi (Otrdiena, 12:18) arī tas man nav pieejams.

 • Amish

  Bija paredzēts, ka katls.be atkal atgriežas, bet tam jau tā kā vajadzēja notikt līdz šim brīdim, tāpēc tagad arī esmu nesaprašanā.

  Cerams, ka tiks rasts kāds risinājums tuvākajā laikā, jo cilvēki negaida mūžīgi un būtu žēl ja tiktu izrauts tāds robs manā interneta lietošanas ikdienā. Pēdējo pāris gadu laikā ļoti bieži filmas un jo īpaši seriālus izvēlējos tieši pēc katls.be ieteikumiem.

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   True that, tur bija gan daudz laba satura, gan – svarīgākais – sakarīgākais kino-community Latvijā!