“Green Lantern” 3. treileris, episkākais no visiem

May 21, 2011  |  Treileri

Zinu, ka vēl nesen solīju, ka ar “Green Lantern” treileriem uz kādu laiku būs miers, taču studijai Warner Bros. ir savi plāni, un tautā tiek laists trešais, jeb, kā to vēl sauc, 3D treileris – tamdēļ, ka tas 3D formātā tiek rādīts pirms “Pirates of the Carribean: On Stranger Tides” (nezinu gan, kā ir pie mums).

Un tas noteikti ir atsevišķa ieraksta vērts, jo ir pilnīgi savādāks, kā visi iepriekšējie, un noteikti uz šo brīdi labākā filmas reprezentācija video formātā – Rajens Reinoldss neparādās līdz pat otrajai treilera minūtei, bet viss ekrānlaiks ir atdots Green Lantern Corps un planētai Oa:

Manuprāt, šis ir vienīgais pareizais Warner Bros./DC Comics solis pretīm Marvel un viņu “The Avengers” – kamēr pēdējie ir vairāk vai mazāk realistiski (tikai iekš “Thor” nedaudz no tā atejot), šis “Green Lantern” treileris uzreiz parāda DC Comics pasaules vērienu, un to, ka ar Zemi DC supervaroņu piedzīvojumi nebūt neaprobežojas!

Filmas pirmizrāde – šī gada 17. Jūnijā, arī 3D formātā.

 
 • rick’james

  4o ta kaut kā sajūtas kā skatoties Thor, dikti līdzīgs viss – šaize 3D pasaulē, neliela figņa uz zemes, aftermath 3D pasaulē, roll titles. Kgan šitas treileris tik tiešām rada pietiekamu iespaidu par filmu lai aizietu (salīdzinot ar diezgan padumjajiem pirmajiem manuprāt).

  Interesanti kā viņi beigās izrullēs n-to pasauļu konfliktu Avendžeros, visas Azgardas, “Laternijas” un citu pasauļu mijiedarbības un nozīmības visumā.

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Ja godīgi, tad vairs vispār nesaprotu – vai nu pirmie treileri (ha-ha komēdija ar Reinoldu, Gossip Girl meiteni un mazliet CGI) bija godīgi, bet, sajutot, ka nu ir sūdi, Warner saprata, ka jāmaina taktika, un sagrieza šo, ieliekot vispār visas ne-Zemes ainas, vai arī tiešām nevarēja pabeigt specefektus laikā, un šādi arī bija domāts no paša sākuma. Ceru, protams, uz otro – Warner/DC tagad pie vadības citi cilvēki, viss var būt :)

 • http://www.filmutreileri.lv re-raksta

  Es vairāk sliecos, ka šis video liecina par to ka notiek nopietni filmas glābšanas darbi. Dažreiz izbrīn rada, kāpēc filmām ir vajadzīgi entie filmu treilri, bet šajā gadījumā tas ir ļoti labi saprotams. :)