Holivudas haltūra videospēļu treileros – “Call of Duty” un “Need for Speed”

November 7, 2011  |  Dažādi, Treileri

Kārtējais gads, kārtējās “Call of Duty” un “Need for Speed” daļas – ja par šīm spēlēm kaut ko var apgalvot pārliecinoši, tad tā ir to regularitāte. Un, ja iepriekš Holivudas darboņi jau manīti flirtējam ar abām spēļu sērijām (“Call of Duty” ir pārbāzti ar Holivudas balsīm, “Need for Speed” – ar aktrisēm-slash-modelēm), tad šogad tās šauj ar smago artilēriju:

Kā pirmais nāk “Call of Duty: MW3” (vārdu salikums “Modern Warfare” piesardzīgi tiek izlaists – vismaz līdz tiesas prāvai) treileris ar Semu Vortingtonu un Džona Hilu, kuri masām izskaidro jēdzienu “Vet” un “n00b” nozīmi. Nezinu, vai kļuva skaidrs, bet paspridzināja labi:

Bet “Need for Speed: THE RUN” autori uzdeva sev vienkāršu jautājumu – “Kurš Holivudā vislabāk spridzina un daudza mašīnas?” Protams, ka Maikls Bejs, kurš tad arī tika pieaicināts kā režisors šim pilnībā CGI rullītim. Ko lai saka – ja Beju pērk dēļ sprādzieniem un avārijām, Bejs parasti nepieviļ:

Ko sakat par šādu tendenci, kad kino un videospēles saplūst nu jau pavisam burtiski? Ko vispār domājat par videospēļu live-action (te būs arī gaidāmā “Skyrim”) treileriem? Vai arī tiem labāk palikt CGI vai pat vispār no dzīva spēles procesa sastāvošiem, īpaši jau tādēļ, ka no pēdējā vairs nav jākaunās?