Holivudas haltūra videospēļu treileros – “Call of Duty” un “Need for Speed”

November 7, 2011  |  Dažādi, Treileri

Kārtējais gads, kārtējās “Call of Duty” un “Need for Speed” daļas – ja par šīm spēlēm kaut ko var apgalvot pārliecinoši, tad tā ir to regularitāte. Un, ja iepriekš Holivudas darboņi jau manīti flirtējam ar abām spēļu sērijām (“Call of Duty” ir pārbāzti ar Holivudas balsīm, “Need for Speed” – ar aktrisēm-slash-modelēm), tad šogad tās šauj ar smago artilēriju:

Kā pirmais nāk “Call of Duty: MW3″ (vārdu salikums “Modern Warfare” piesardzīgi tiek izlaists – vismaz līdz tiesas prāvai) treileris ar Semu Vortingtonu un Džona Hilu, kuri masām izskaidro jēdzienu “Vet” un “n00b” nozīmi. Nezinu, vai kļuva skaidrs, bet paspridzināja labi:

Bet “Need for Speed: THE RUN” autori uzdeva sev vienkāršu jautājumu – “Kurš Holivudā vislabāk spridzina un daudza mašīnas?” Protams, ka Maikls Bejs, kurš tad arī tika pieaicināts kā režisors šim pilnībā CGI rullītim. Ko lai saka – ja Beju pērk dēļ sprādzieniem un avārijām, Bejs parasti nepieviļ:

Ko sakat par šādu tendenci, kad kino un videospēles saplūst nu jau pavisam burtiski? Ko vispār domājat par videospēļu live-action (te būs arī gaidāmā “Skyrim”) treileriem? Vai arī tiem labāk palikt CGI vai pat vispār no dzīva spēles procesa sastāvošiem, īpaši jau tādēļ, ka no pēdējā vairs nav jākaunās?

 
 • http://twitter.com/pecisk Pēteris Krišjānis

  Par “dzīvo kino” – viss atkarīgs no spēles, taču es piekrītu, ka saistošāki ir spēles procesa treilerīši, it īpaši tāpēc, ka tieši tie un neviens cits iedod to patieso spēles garšu. Taču ja spēle ir “live action” miksēta ar grafiku kā piemēram Wing Commander sērija, tad efekts var būt vēl spēcīgāks.

 • http://twitter.com/Brockxz Aigars Broks

  Manuprāt labākie treileri ir tie, kas ir veidoti in game engine un tiešām ir veidoti ar patiesiem gameplay elementiem. Labs piemērs kā nolikt spēli tā sakot spotlight ir piemēram jaunā Syndicate pirmais treileris. Viss in game, viss tieši tas, kas būs spēlē un lielisks vizuālā/audio miksējums. Protams, live action treileri ir cool (Halo live action joprojām liekas the best), kā arī visi CGI (te jāsaka, ka Blizzard piegādā šājā frontē visaugstāko kvalitāti), bet tas ir pārsvarā false advertising.
  Vēl jāpiemin, ka man ļoti patīk kā Rockstar taisa tos treilerus (Red Dead Redeption un LA Noire), kur rāda gameplay un stāst par to, ko varēsi darīt utt. Tāds itkā documentary bez maz vai par spēles gameplay procesu.

  Šie divi treileri rakstā vairāk ir priekš sīkaļām, kam vajag flashy things nevis saturu. Kas ierauga treileri un skrien pirkt pat nemaz necenšoties iedziļināties vai spēli ir vispār vērts pirkt. Labs mārketings, bet slikts treileris tīri spēles reprezentēšanas ziņā. Ne priekš manis.

 • http://www.facebook.com/people/Rūdolfs-Putniņš/100001284307683 Rūdolfs Putniņš

  Spēļu treileriem es ticu vēl mazāk kā filmu treileriem. Drīzāk skatos gameplay video un no tiem izlobu, kas tas par zvēru.

  P.S. Syndicate izskatās pēc Desu 3x meets COD.

 • Armandse

  NFS treileris atsita GTA :D , bet COD labs!