“John Carter” (of Mars) tīzeris

July 14, 2011  |  Treileri

Vēl viens Pixar darbonis, Endrjū Stentons (“Finding Nemo”, “Wall-E”), ir pārbēdzis uz aktierkino – nākamgad sagaidam Disney studijas grāvēju “John Carter”, pēc E.R.Berrouza (Tarzāns) grāmatu motīviem!

Protams, no Pixar ietekmes tik vienkārši neaizbēgsi, jo no aktierkino palikuši, principā, tikai aktieri – un tie paši tikai daļēji, jo daļa, labākajās “Avatar” tradīcijās, aizlienēs savas kustības un mīmiku dažada veida marsiešiem. Vispār šo stāstu par to, kā Konfederācijas kareivis Džons Kārters (Teilors Kičs) attopas uz Marsa un tur iekuļas visdažādākajās dēkās, cenšas ekranizēt principā tikpat ilgi, cik vispār filmē (te ir daudz un sulīgi par to), un tikai tagad tas beidzot ir (varam jau droši teikt) izdarīts:

Stentons piegāja lietai ar visu Pixar pamatīgumu, no nulles izveidojot “John Carter” pasauli un apvienojot to ar Jūtas štata tuksnesī filmētajām ainām, un saaicinot (var droši teikt, ka) mūslaiku labākos aktierus cilvēku un marsiešu lomām. Man šis noteikti ir viens no nākamā gada gaidītākajiem projektiem, kura liktenim sekošu ar pastiprinātu uzmanību – filmas pirmizrāde paredzēta 2012. gada 9. Martā!