KONKURSS par filmu “Green Lantern” (ir noslēdzies)!

August 29, 2011  |  Dažādi, Jaunumi

UPDATE 29.08.2011:
Konkurss ir noslēdzies, paldies visiem par dalību! Šoreiz savus spēkus mēģināja 51 kino erudīts, bet tikai 28 atbildēja pareizi uz visiem jautājumiem. Izlaižot 1. jautājumu, uz kuru pareizi atbildēja 48 dalībnieki (tas tiešām bija vienkāršs), lielākās grūtības sagādāja tieši 2. jautājums – bet tas taču arī bija pavisam vienkāršs, jo bija uzbūvēts ap faktu, ka Rajens Reinoldss, 100% Marvel džeks (Deadpool no “Wolverine” un Hannibal King no “Blade: Trinity”) pēkšņi ņēma, un notēloja galveno lomu DC filmā), pie tam jautājums nepārprotami tika uzdots pagātnes formā, t.i. par lomām pirms “Green Lantern”. Un tas pat nebija t.s. “āķīgais” jautājums – tāds bija trešais, uz kuru gan pareizi atbildēja visi (!) dalībnieki. Mūžu dzīvo, mūžu mācies.

Bet nu, pie patīkamā – izlozes rezultātā pie “Green Lantern” komiksa tiek dalībnieks ar niku Tony, bet divas kinokartes uz šo pašu filmu saņem Martns Vilde. Apsveicam! Līdz ar ko šis konkurss ir noslēgts, bet man ir jādomā par nākamo filmu, kuras dēļ būtu vērts rīkot kaut ko tamlīdzīgu. Ir idejas?

ORIĢINĀLAIS RAKSTS:
Jau ar šo Piektdienu Latvijā viesosies nezināms un pavisam nepazīstams varonis – Zaļais Lukturis, jeb “Green Lantern”, tāda paša nosaukuma filmā. Vispār man liekas, ka Latvija jau nu ir izteikti Marvel zeme (varat man oponēt), un pat ja zināmākie DC (DC Comics) pasaules varoņi – Betmens un Supermens, iespējams, ir populārāki par Marvel varoņiem, cilvēku prātos tāds DC zīmols praktiski neeksistē. Protams, ne jau šī bloga lasītājiem, bet globāli :)

Tātad, “Green Lantern”, jeb viens no populārākajiem DC vēl ne-ekranizētajiem varoņiem. Jautājumi šoreiz būs vairāk par kino, mazāk par pašu varoni, bet balva būs ļoti atbilstoša – grafiskā novele “Green Lantern: Rebirth”, kas skaitās viens no ultimatīvajiem stāstiem par šo varoni, un lielisks veids kā uzzināt, kas tas tāds par ērmu. Veicināšanas balvās – pāris biļetes uz šo pašu filmu. Lūdzu jautājumus:

Green Lantern

1) Komiksos, kā sauca pašu pirmo Zaļo Lukturi:
a) Kails Reiners
b) Hels Džordans
c) Alans Skots

2) Zaļā Luktura lomas atveidotājs Rajens Reinoldss jau ir piedalījies komiksfilmās, bet kurai izdevniecībai piederēja viņa atveidotie varoņi:
a) Marvel
b) Marvel un DC Comics
c) Dark Horse

3) Filmas režisors Mārtins Kempbels iepriekš jau ir veidojis filmu par supervaroni:
a) “Fantastic Four” komandu
b) Elektru
c) nevienu no augstākminētajiem

Nosacījumi Jums jau ir zināmi – pareizās atbildes vai nu uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (premoderācija gan vairs nedarbojas), starp visiem pareizo atbilžu autoriem randomaizers izvēlēsies veiksminiekus, kuri tad arī saņems balvas! Steigas nav – atbildes tiek pieņemtas līdz Svētdienas (28. Augusts, 2011) 23:59:59, izloze arī kaut kad neilgi pēc tam. Lai veicas!