KONKURSS par filmu “Mission Impossible: Ghost Protocol” (ir noslēdzies!)

December 19, 2011  |  Dažādi, Jaunumi

UPDATE 19.12.2011:
Konkurss ir noslēdzies – paldies visiem par dalību! Šoreiz piedalījās veseli 12 dalībnieki, kas varētu būt anti-rekords, bet jāņem vērā, ka šoreiz jautājumi arī bija tādi, ka bija jāparok gan IMDb, gan WikiPedia, gan šī paša bloga ierakstos, līdz ar ko arī dalībnieku vērtība šoreiz ir kvalitātē, nevis kvantitātē. To pilnībā apstiprina arī tas, ka 11 no 12 dalībniekiem atbildēja pilnīgi pareizi uz visiem jautājumiem – ko gan vēl es varētu vēlēties?

Bet nu, pie svarīgākā, pie uzvarētājiem – ekskluzīvos “Mission Impossible: Ghost Protocol” suvenīrus saņem Zanda Lūse, Anete Baumane un lietotājs ar segvārdu “Ir Tu” (bet arī skaistākā dzimuma pārstāve). Bet, par cik filma tomēr ir tāda maskulīna, tad pārsteiguma balvas (biļetes uz kino) personīgi no manis saņem arī Mārtiņš Bruņenieks un Harijs Grundmanis. Apsveicu visus dalībniekus, un nākamreiz tad kādu klikšķināmo twitter-spama konkursu, atslodzei ;)

ORIĢINĀLAIS IERAKSTS:
Par cik gada beigas, laiks vienam pēdējam konkursam šogad, un kas var būt labāks iemesls, kā jaunā “Mission Impossible: Ghost Protocol” filma. Turklāt šoreiz man ir fantastiskas balvas no ForumDistribution – trīs gab. oficiālās filmas puzles, iepakotas īpašā brendotā kastītē. Vārdu sakot, šādas lietas ne tikai uz ielas nemētājas, bet īsti tāpat vien nav dabūnamas. Tieši tādēļ arī jautājumi būs nedaudz sarežģītāki (“Kādā krāsā bija Napoleona baltais zirgs?” vairs ne), bet arī uzvara – saldāka. Bet nu, lai aiziet jautājumi:

Mission Impossible: Ghost Protocol

1. Cik kopā/pavisam sezonas ir “Mission: Impossible” TV-seriālam?
a) Piecas
b) Septiņas (vecais TV seriāls)
c) Deviņas (divas sezonas 80-tajos plus vecais)

2. Pareizi nosauciet režisorus, kuriem tika piedāvāts uzņemt “Mission: Impossible” filmas, bet kaut kas īsti neizdevās:
a) Tonijs Skots, Džo Karnahans, Deivids Finčers, Jans de Bonts
b) Olivers Stouns, Džo Karnahans, Deivids Finčers, Fils Aldens Robinsons
c) Olivers Stouns, Pols Verhovens, Jans de Bonts, Fils Aldens Robinsons

3. Izņemot Tomu Krūzu, vēl tikai viens aktieris ir redzams visās “Mission: Impossible” filmās. Nosauciet šo aktieri.
VING RHAMES

4. Šī bloga ierakstos par “Mission Impossible” filmām ir paslēpts kods – tā arī ir atbilde uz pēdējo jautājumu.
RĒGU PROTOKOLS

Nosacījumi ir tie paši, kas vienmēr – pareizās atbildes vai nu uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (ja nav bail, jo premoderācija vairs nedarbojas), starp visiem pareizo atbilžu autoriem randomaizers izvēlēsies veiksminiekus, kuri tad arī saņems balvas! Atbildes tiek pieņemtas līdz Svētdienas (18. Decembris) 23:59:59, izloze arī kaut kad neilgi pēc tam. Lai veicas!

Bet tikmēr pērciet biļetes uz “Mission Impossible: Ghost Protocol”, ir vērts – filma kinoteātros jau no 15. Decembra!