Laimē ielūgumu uz “Konans-Barbars 3D” pirmizrādi!

August 12, 2011  |  Dažādi

UPDATE 17.08.2011:
Paldies, arī šī izloze ir noslēgusies – rezultāti nebija nemaz tik viennozīmīgi, un priecē, ka arī jaunajam Konanam ir atbalsts, lai gan viņš darbībā vēl nav redzēts. Un, pēc visuvarenā randomaizera rezultātiem, uz Konana pirmizrādi rīt dodas Sanda Roze, Andris Šakins un Kaspars Avotiņš! Uzvarētājiem lūdzu sazināties ar mani personīgi, ja es pats to vēl neesmu izdarījis. Visiem pārējiem – paldies par dalību, nākamais konkurss vairs nav aiz kalniem… :)

ORIĢINĀLS:
Jauna nedēļa, jauns konkurss – šoreiz veltīts gaidāmajai filmai “Conan the Barbarian” jeb “Konans-Barbars 3D”, kura ir gaidāma galvenokārt tādēļ, ka interesanti taču, kas notiks ar Konanu bez Ārnija. Nu, un cheesy fantasy filmu (ar R reitingu!) nekad nav par daudz – dosim iespēju!

“Konkurss” šoreiz ir pēdiņās, jo neko minēt vai vispār piepūlēt smadzenes nevajadzēs (īsti Konana stilā), ir tikai viens-vienīgs un varbūt nedaudz pirmslaicīgs, taču ārkārtīgi svarīgs jautājums – kurš no zemāk redzamajiem vīriem tiesīgs saukties par Konanu, un kapēc? Kā teica vēl vienas zobensāgas varonis, There Can Be Only One:

Conan the Barbarian, Konans Barbars 3D

Savas versijas (atcerieties, “Kurš?” un “Kapēc?” – izklaidējiet mūs!) droši rakstiet komentāros, atstājot savu e-pastu vai arī izmantojot vienu no sociālo tīklu profiliem. Visi (pilnīgi visi) komentāri piedalīsies izlozē, kurā balvās šoreiz ir 3 ielūgumi uz “Konans-Barbars 3D” pirmizrādi k/t “Kino Citadele” 18. Augustā 18:45 (viens ielūgums – vienās rokās).

Pēc filmas, 21:00 – tematisks (nemācēšu teikt, cik tālu aizies) afterparty Cabo Cafe Ķīšezera krastā, kur diskusijas par redzēto, kino-viktorīna ar balvām, zobencīņas, Konana Zupa (no Konana ienaidniekiem) un īpašais Konana šots par supercenu (sastāvdaļas nemācēšu pateikt, bet pēc piektā ir gāzējs). Vairāk info par pasākumu šeit.

Lai Kroms stāv Jums klāt!

 
 • http://twitter.com/dr_Viruss Kalnietis

  Vecais labais Arnijs ir īstais Conans, šitas jaunais, nezinu jānoskatās visa filma, tad var pateikt vai viņš ir cienīgs saukties pa Conanu.

 • http://www.facebook.com/sandaroze Sanda Roze

  Neizskatās cerīgi. Nedrīkst tā vienkārši lauzt vecus stereotipus.

 • http://twitter.com/KristapsB Kristaps B.

  Jaunais konans! Jo šķiet, ka vajadzētu Rīgas Vagonu Rūpnīcas palīdzību , lai salauztu viņa gigantisko žokli.

  Katram laikam savs Konans. Šobrīd ar bērnu eļļu ieziedies čalis zvērādas bikini neizskatās nekas barbarisks. Jaunajam ir kaut kāds Zeitgeist’s…

 • http://www.facebook.com/egirts Girts Eldmanis

  Protams Ārnijs, jo kurš gan cits ja ne Konana “švarca” zirgs

  Ārnijs, jo vizuālais reālās dzīves IQ atbilst reālajam Conana

  Švarcs, jo viņu filmā nebija jāuzlabo digitāli

 • http://twitter.com/MartinsLapsa Mārtiņš Lapsa

  Ārnijs! Īsti Konani nefilmējas Pludmales Patruļā :D

 • Rihards

  Protams, ka Ārnijs! Arnolds Švarcnēgers ir īsts Konans! Protams es nevaru spriests par otro aktieri, jo neesmu redzējis vēl filmu.

 • http://twitter.com/Brockxz Aigars Broks

  Momoa būs labs Conan. Katrā ziņā man ir ticība šim aktierim, jo viņš ir šādu lomu (barbaru) tēlojis jau Stargate Atlantis un Game of Thrones seriālos. Tajos viņš ir spot on.

 • http://www.facebook.com/ivo.kamalis Ivo Kamalis

  Es par jauno, jādod taču iespēja!

 • http://www.facebook.com/karlis.arajs Karlis Arajs

  Ārnijs, jo viņš pasaulei deva ģeniālāko atbildi uz jautājumu, kas ir labākais pasaulē –
  To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
  To visu darot savā austriešu akcentā… ja tā nav māksla savā austākajā formā….

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Lūk, šis bija citāts, ko gaidīju!

 • Fxp

  Esmu piesardzīgs ar vērtējumu, jo Momoa bija lielisks Game of Thrones lomā un Ārnijs ir jau aizvēsture.

 • http://twitter.com/Ndznx Artis Ivanovs

  Man jau liekas, ka Arnoldam pārāk laba frizūra barbarz lomas savā laikā bija :D Balsoju par to otru

 • http://twitter.com/medicus_she Inese Driķe

  Es par Momoa, jo Khal Drogo bija vienk superīgs un Konans arī tāds būs. Jasonam Momoa ir spēcīgāks raksturs + 1.93m ir > par 1,88m :D

 • http://www.facebook.com/people/Rūdolfs-Putniņš/100001284307683 Rūdolfs Putniņš

  Izskatās, ka Švarcneigers ir vienīgais Konans, kurš zina, no kurienes vecim aug zobens.

 • http://www.facebook.com/people/Andris-Šakins/1207023408 Andris Šakins

  Protams Ārnijs! Viņs automātiski uzlabo jebkuru filmu. Shawshank Redemption un Godfather būtu vēl lielākas klasikas ja galvenajā lomā tur būtu Ārnijs!

 • http://twitter.com/JogaUnSemushkas Uldis Ozols

  Ārnijs, jo īsti vīri savu mantību zem svārkiem neslēpj.

 • LauvinjaSanta

  Mana bērnība pagājusi, vērojot ĀRNIJA uzkačāto miesu un zobencīņu prasmi.., tā kā pagaidām jauno Konana versiju neesmu redzējusi, tad bērnības nostaļģijas ietekmē viennozīmīgi Konans man asociējas tikai un vienīgi ar Ārniju. Pamēģiniet mani pārliecināt par pretējo! :)

 • http://www.facebook.com/people/Herta-Taube/100001306280400 Herta Taube

  Viennozīmīgi Ārnijam pienākas vienīgais Konana tituls. Tas vienkārši ir tik pārsteidzoši, cik vīrišķīgi drosmīgam ir jābūt, lai spētu nēsāt tik piespīlētas un “aizsargājošas” bikses, nemaz nerunājot par iespējām tajā laikā spēt novaksēt krūšu muskuļus:D

 • http://twitter.com/MatissLV Matīss

  Arnolds. Īsti barbari runā angliski ar austriešu akcentu.

 • Kaspars Avotins

  kad pirmo reizi noskatiijos filmas trieleri shkjita ka Jason Momoa nebuus iisti piemeerots konans…tachu peec taa kaa vinjsh atveidoja khalu seriaala Game of thrones , domas mainiijaas :) domaaju ka Dzheisonam Momoa ir visai lielas iespeejas paarspeet aarniju…. veljo vairaak aarnijs savos konana laikos ar iipashu aktirspeeli neizceelaas + bodiibildera teels gluzhi nav tas kaa buutu jaaiskataass fantasy varonim, tapeec domaaju ka par Konanu ir tiesiigs saukties tiehsi Momoa

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Kaspar, padod man lūdzu kaut kā ziņu uz kino.kults (at) gmail.com vai citādi, lai varam vienoties, kā saņemsi biļeti

 • Hive

  Sakuma biju skeptisks par jauno Konanu, bet kad redzeju treileri, un vel pie tam 3D, diemzel jasaka, modernas tehnologojas liks Arnijam zaudet so cinu!