Laimē ielūgumu uz “Konans-Barbars 3D” pirmizrādi!

August 12, 2011  |  Dažādi

UPDATE 17.08.2011:
Paldies, arī šī izloze ir noslēgusies – rezultāti nebija nemaz tik viennozīmīgi, un priecē, ka arī jaunajam Konanam ir atbalsts, lai gan viņš darbībā vēl nav redzēts. Un, pēc visuvarenā randomaizera rezultātiem, uz Konana pirmizrādi rīt dodas Sanda Roze, Andris Šakins un Kaspars Avotiņš! Uzvarētājiem lūdzu sazināties ar mani personīgi, ja es pats to vēl neesmu izdarījis. Visiem pārējiem – paldies par dalību, nākamais konkurss vairs nav aiz kalniem… :)

ORIĢINĀLS:
Jauna nedēļa, jauns konkurss – šoreiz veltīts gaidāmajai filmai “Conan the Barbarian” jeb “Konans-Barbars 3D”, kura ir gaidāma galvenokārt tādēļ, ka interesanti taču, kas notiks ar Konanu bez Ārnija. Nu, un cheesy fantasy filmu (ar R reitingu!) nekad nav par daudz – dosim iespēju!

“Konkurss” šoreiz ir pēdiņās, jo neko minēt vai vispār piepūlēt smadzenes nevajadzēs (īsti Konana stilā), ir tikai viens-vienīgs un varbūt nedaudz pirmslaicīgs, taču ārkārtīgi svarīgs jautājums – kurš no zemāk redzamajiem vīriem tiesīgs saukties par Konanu, un kapēc? Kā teica vēl vienas zobensāgas varonis, There Can Be Only One:

Conan the Barbarian, Konans Barbars 3D

Savas versijas (atcerieties, “Kurš?” un “Kapēc?” – izklaidējiet mūs!) droši rakstiet komentāros, atstājot savu e-pastu vai arī izmantojot vienu no sociālo tīklu profiliem. Visi (pilnīgi visi) komentāri piedalīsies izlozē, kurā balvās šoreiz ir 3 ielūgumi uz “Konans-Barbars 3D” pirmizrādi k/t “Kino Citadele” 18. Augustā 18:45 (viens ielūgums – vienās rokās).

Pēc filmas, 21:00 – tematisks (nemācēšu teikt, cik tālu aizies) afterparty Cabo Cafe Ķīšezera krastā, kur diskusijas par redzēto, kino-viktorīna ar balvām, zobencīņas, Konana Zupa (no Konana ienaidniekiem) un īpašais Konana šots par supercenu (sastāvdaļas nemācēšu pateikt, bet pēc piektā ir gāzējs). Vairāk info par pasākumu šeit.

Lai Kroms stāv Jums klāt!