“Lockout” franču treileris

December 5, 2011  |  Treileri

Nedaudz iekavējies (kopš iepriekšējā ieraksta par filmu pagājis jau krietns laiciņš), bet tomēr klāt ir Luka Besona producētā sci-fi grāvēja “Lockout” treileris. Pagaidām franču versijā, bet, parādoties normālajai (un EuropaCorp atkal sola, ka tas notiks jau pavisam drīz) nomainīšu pret to.

Taču jau tagad skaidrs, ka mūs gaida laba humora un neganti slikta CGI apvienojums, bet Gajs Pīrss ir stingri nolēmis – ja Kārpenters/Rassels mums nedos jaunu Čūsku Pliskenu, to darīs viņš pats:

“Lockout” pirmizrāde paredzēta 2012. gada 20. Aprīlī.

 
 • http://twitter.com/Brockxz Aigars Broks

  Ja visa filma ir piebārstīta ar tādu pašu humoru, kā šajos pāris momentos, tad i’m in. Tieši kā man patīk. Bojeviks, kur galvenais tēls ir wise guy, joko, saņem sitienus un beigu beigās glābj pasauli or whatever :)
  Kā reiz pamatots salīdzinājums ar Pliskenu, nu ļoti atgādina. Vai arī 80to beigu/90to sākuma Bruce Villis tēlotos dzērājus mentus :D

  • http://kinokults.lv Kino Kults

   Brock, es pat nospiedu “Like” kometāram, tik precīzi!

 • http://twitter.com/pecisk Pēteris Krišjānis

  Izskatās, ka Besons beidzot būs kaut kam jautram pieķēries, un Gajs Pīrs ir formā :) A specefektus pēc šitā treilerīša īpaši nepateiksi, pārāk slikta kompresija. Turklāt šādās filmās tas parasti nav galvenais. Ja ir stāsts – noteikti skatīšos un pavilkšos. Besons man patīk.

 • Pingback: “MS One: Maximum Security” (ex-”Lockout”) treileris « Kino Kults()