M. Night Shyamalan apvārdo Smitus, iestartē ar mājaslapu

April 11, 2011  |  Dažādi, Jaunumi

Leģendārais un pēdējā laikā arī bēdīgi slavenais režisors M. Night Shyamalan (“The Sixth Sense” un arī “The Happening” un “The Last Airbender”) ir atradis sev jaunus upurus – pie tam no paša Holivudas Olimpa, jo ir piekritis režisēt pagaidām nenosauktu filmu ar Vilu un Džeidenu Smitiem! Jo kur tēvs, tur arī dēls.

M. Night Shyamalan

Tas, būtībā, ir arī sliktākais visā ziņā, jo pārējais ir ļoti pozitīvi – gaidāmā filma būs vienmēr gaidītā sci-fi grāvēja žanrā, kur pēc kosmosa kuģa avārijas uz citas planētas dzīvi paliek tikai Smiti seniors un juniors. Filmas scenāriju Šjamalanam palīdzēs rakstīt Gerijs Vitta (“The Book of Eli”), tapēc ir iespēja, ka viņš tur vienatnē neko nesačakarēs.

Bet piekritīšu, ka pietiks no*irst nabaga Šjamalanu, visādi dzīvē var gadīties, pat ja tas ir Napoleona komplekss (kurš viņam, bez šaubām, ir). Labāk pievērsīsimies pie tiešām pozitīvā, jo Šjamalans pirms kāda laika iestartēja savu personīgo mājaslapu, nē – drīzāk digitālu templi pašam sev, veltītu visiem viņa režijas (un ne tikai) darbiem. Bez ironijas – ļoti kvalitatīvi nostrādāts, jo klasiskas statiskas mājaslapas vietā Naits piedāvā aizraujošu un pabaisu interaktīvu ceļojumu:

M. Night Shyamalan
(Spiediet uz bildes, lai nokļūtu mājaslapā)