“Mission Impossible: Ghost Protocol” treileris piegādā action, intrigu, Krūzu!

June 29, 2011  |  Treileri

Nevēlēdamies apstāties pie sasniegtā, bet arī neveltot tam atlikušo dzīvi, jauno “Mission Impossible: Ghost Protocol” J.J. Abrams tikai producē, režisora pienākumus atstājot debitantam lielajā režijā Bredam Bērdam, visādi citādi ļoti pieredzējušam storyteller’am (“The Incredibles”, “Ratatouille”). Pēdējais ķērās klāt darbam tā, it kā veidotu animācijas filmu, kur vārdu “tas nav iespējams” neeksistē – treilera sākumā uzsprāgst Kremlis, bet uz beigām Krūzs jau droši rikšo pa Burj-Khalifa sienām!

Vārdu sakot, rādās, ka gada beigas grāvēju ziņā varēs sacensties ar vasaras sezonu:

Visādi citādi, kā pagaidām izskatās, tad filma seko trešās daļas šablonam attiecībā uz stilu un arī izpildījumu – labi tas vai slikti, ir atkarīgs no Jūsu preferencēm, un, lai gan es noteikti neatteiktos no “tumšākas, realistiskākas” M:I filmas pirmās daļas stilā, esmu priecīgs, ka otrās daļas sviestainību (joprojām uzskatu, ka Džons Vū tika turēts sasiets pagrabā, filmu režisēja baloži) pagaidām neredz.

Tomēr nav daudz dzīvu spiegu filmu sēriju – tik šī, Borns un Bonds – un nebūtu slikti, ja vismaz šīs mūs priecētu vēl ilgus gadus. “Mission Impossible: Ghost Protocol” pirmizrāde Latvijā paredzēta šī gada 16. Decembrī!

KODA DAĻA: “PROTO”