“Mortal Kombat” īsfilma un web-seriāls

February 1, 2011  |  Seriāli, Treileri

Atceraties to nenormāli kruto, bet mazsaprotamo “Mortal Kombat” īsfilmu? Ir jaunas (labas) ziņas saistībā ar to, kā arī, pie reizes, varam atcerēties, kas tad toreiz īsti notika:

Toreiz, kā izrādās, tā bijusi tīra, 100% pašdarbība – ja, protams, tā var saukt Holivudas profesionāļu producētu darbu, kuru pats uz savu galvu (un naudu) veica filmas “Fame” režisors Kevins Tančarons, palīgā saucot visus savus draugus un paziņas – no operatora un cīņas mākslu eksperta līdz aktieriem. Kevina lielākā laime bērnībā, pēc paša vārdiem, bija iztēloties, ka viņš ir bruņurupuča nindzas un Power Rangers krustojums – protams, ar neiztrūkstošo kartona kasti galvā. Tas, kā mēs visi zinam, liecina nevis par psihes traucējumiem, bet par to, ka Kevins ir gīku pusē, un ar filmu nepievils (ja radīsies tāda iespēja). Drošības labad iepostēju īsfilmu vēlreiz, dubults neplīst:

Tad nu iespēja radās, varbūt ne tāda, kā cerēts, bet tomēr – lai paspētu uz plānoto “Mortal Kombat” (Xbox360/PlayStation 3) videospēles iznākšanu, Kevinam būs iespēja radīt “Mortal Kombat” web-seriālu īsfilmu formā, kas varbūt nav daudz, bet toties tieši tā, kā pats iecerēja. Proti, ar jau atlasītajiem aktieriem un izdomāto stilu – redzēsim gan Maiklu Džeju Vaitu inspektora Džaksa (Jax) lomā, gan arī pārejos, jo apstiprināta arī Scorpion, Johnny Cage un Liu Kang parādīšanās.

Web-seriāla uzņemšana sāksies jau Februārī, un neilgi pēc tam varam gaidīt arī tā pirmizrādi – internetā (šoreiz bez ironijas)!