Nāc uz filmu “3 Musketieri” (ir noslēdzies)

October 14, 2011  |  Dažādi, Jaunumi

PAPILDINĀTS 14.10.2011:
Konkurss ir noslēdzies, paldies visiem par dalību! Piedalījās 26 cilvēki, no kuriem tikai 1 atbildēja nepareizi – ko lai saka, lai pēta IMDb, jo konkura jautājums bija patiešām vienkāršs. Bet, pie balvām – biļeti (diemžēl tikai 1) uz “3 Musketieriem” uz Cinamon saņem Svens Vilks un Miks Mellenbergs! Apsveicam uzvarētājus, un – līdz nākamajai reizei!

ORIĢINĀLAIS IERAKSTS:
Un, tā kā otra aktuālā šīsnedēļas filma ir “3 Musketieru” jaunā versija, tad ātrais konkurss arī par to – šoreiz balvā ir divas biļetes uz filmu uz k/t “Cinamon”, kuras varu izspēlēt, pateicoties filmas izplatītājam Acme Films. Un jautājums atkal ir tikai viens, sekojošs:

1. Kā zināms, režisors Pols W.S. Andersons ļoti mīl savu sievu Millu Jovoviču, tik ļoti, ka cenšas uzņemt teju visās savās filmās. Bet cik ļoti tas viņam ir izdevies, skaitliski – ņemot vērā gan iznākušās, gan vēl neiznākušās, gan režisētās, gan producētās filmas?

Nosacījumi Jums jau ir zināmi – pareizās atbildes vai nu uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (premoderācija gan vairs nedarbojas), starp visiem pareizo atbilžu autoriem randomaizers izvēlēsies veiksminiekus, kuri tad arī saņems balvas! Atbildes tiek pieņemtas līdz šīs Piektdienas, 14.10., 17:00, tā, lai brīvdienās jau varat iet uz kino. Lai veicas!

Three Musketeers konkurss
(Milla gaida Jūsu atbildes, draugi!)

 
 • http://twitter.com/mikausis Miks Mellenbergs

  6.

 • http://www.facebook.com/people/Kaspars-Kelmers/1430394131 Kaspars Kelmers

  Pareizā atbilde: 6 filmas: Visas Resident Evil daļas (tai skaitā RE:Retribution) un jaunie Trīs Musketieri.

 • http://twitter.com/krabucinjsh2 Lilita Zelle

  sešas filmas!

 • Maris Sejans

  6as

 • http://twitter.com/ArtursSlosbergs Artūrs Šlosbergs

  atbilde – sešas filmas