Nāc uz filmu “Sleeping Beauty” (ir noslēdzies)

November 7, 2011  |  Dažādi, Raksti

PAPILDINĀTS 07.11.2011:
Piedošanu par to, ka tehnisku iemeslu dēļ konkurss ievilkās pa 2 dienām – bet dalībnieku skaitu vai rezultātus tas nekādi neietkmēja, tapēc tur viss tīrs. Kur gan nav viss līdz galam skaidrs, tad tas ir atbilžu rezultātos – jo šoreiz no 16 dalībniekiem tikai 6 atbildēja pareizi, jo pareizā atbilde, protams, ir “c) Nekāda, viņa vienkārši iesaka noskatīties šo filmu!”. Jā, šis ir viens no tiem “Quentin Tarantino presents” gadījumiem, un Džeinas Kempionas vārds tiek izmantots tikai PR vajadzībām. Protams, viņa tiešam iesaka to noskatīties, bet ar to viņas dalība arī beidzās.

Līdz ar to arī iespējas uzvarēt stipri palielinājās tiem, kas atbildēja pareizi, un uz filmu dodas Mareks, Sandra V. un Santa V. – apsveicu uzvarētājus, ar kuriem sazināšos personīgi. Līdz nākamajai reizei!

ORIĢINĀLAIS IERAKSTS:
Ātrais konkurss par filmu “Sleeping Beauty”, tiem, kam patīk izsmalcināts kino – vai arī iespēja tiem, kas ikdienā ko tādu neskatās, iepazīties ar nedaudz citādu kino, turklāt par baltu velti. Balvās šoreiz veseli 3 biļešu pāri (3×2), attiecīgi iespējas uzvarēt vismaz trīskāršojas!

Jautājums šoreiz atkal tikai viens – filmu piedāvā atzītā kinorežisore Džeina Kempiona, bet kāda ir viņas loma “Sleeping Beauty” veidošanā?
a) Darbs pie filmas scenārija
b) Filmas producēšana
c) Nekāda, viņa vienkārši iesaka noskatīties šo filmu!

Nosacījumi Jums jau ir zināmi – pareizās atbildes vai nu uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (premoderācijas nav), starp visiem pareizo atbilžu autoriem randomaizers izvēlēsies veiksminiekus, kuri tad arī saņems balvas! Atbildes tiek pieņemtas līdz šīs Piektdienas, 14.10., 24:00, tā, lai (pēc iespējas) brīvdienās jau varat iet uz kino. Lai veicas!

Zemāk arī filmas treileris iedvesmai:

Filma Latvijas kinoteātros no 4. Novembra!