Nāc uz filmu “The Skin I Live In” (ir noslēdzies)

October 14, 2011  |  Dažādi, Jaunumi

PAPILDINĀTS 14.10.2011:
Konkurss ir noslēdzies, paldies visiem par dalību! Piedalījās 16 cilvēki, un šoreiz ir tā, ka 100% jeb visi atbildēja pareizi uz šo nebūt ne vieglāko (uz sitiena) jautājumu! Bet randomaizers ir nesaudzīgs, tapēc pāri biļešu uz filmu saņem Sandra Zvagina un Ruta! Uzvarētājiem jau esmu nosūtījis ziņu uz e-pastu!

ORIĢINĀLAIS IERAKSTS:
Labas ziņas tiem, kam Baltijas Pērles apmeklējums bija nepieņemams, taču jaunāko Banderasa/Almodovara darbu “The Skin I Live In” redzēt tomēr gribas – jau no 7. Oktobra to rāda parasto cilvēku seansos, ar popkornu & pārējo. Joks, protams – šī ir viena no filmām, kur popkorns ir lieks, bet nav lieks tās apmeklējums. Kino Kults diemžēl vēl nav noskatījies, bet varu piedāvāt apskatus no drošiem avotiem – šeit, šeit un pat šeit (ja Jums jau ir savs, droši atstājiet saiti komentāros, papildināšu ierakstu).

Tapēc visiem interesentiem piedāvāju mini-konkursu ar tikai vienu jautājumu:
1) Kā zināms, tad tieši Almodovara filmās pirmoreiz iemirdzējās Banderasa zvaigzne – bet cik filmās kopumā darbojās duets Banderass/Almodovars?

No visiem pareizo atbilžu iesūtītājiem izlozēšu divus (2), kuri saņems katrs pa 2 ielūgumiem uz šo filmu uz k/t “Kino Citadele” (seansu laiki). Nosacījumi Jums jau ir zināmi – pareizās atbildes vai nu uz kino.kults (at) gmail.com, vai tepat komentāros (premoderācija gan vairs nedarbojas), starp visiem pareizo atbilžu autoriem randomaizers izvēlēsies veiksminiekus, kuri tad arī saņems balvas! Atbildes tiek pieņemtas līdz šīs Piektdienas, 14.10., 17:00, tā, lai brīvdienās jau varat iet uz kino. Lai veicas!

Iedvesmai Jums arī filmas treileris ar nepārspējamo Banderasu, kurš savos 51 gados izskatās jaunāks kā jebkad: