NE-KONKURSS: Nāc uz filmu “Nemirstīgie” (ir noslēdzies)

November 19, 2011  |  Dažādi, Jaunumi

UPDATE 19.11.2011:
Ne-konkurss ir noslēdzies, paldies visiem par dalību – kā jau vienmēr. Pēc rezultātiem varu pateikt, ka, acīmredzot, šādi konkursi arī ir vispopulārākie – ņemšu vērā! Bet ne bieži :) Bet, pie svarīgākā, jebšu balvām. Uz kino iet:

1) k/t Kino Citadele – @ultra_lu, @kaburs, @cones (nevaru nosūtīt DM) un @papuass (nevaru nosūtīt DM)
2) k/t Cinamon – @mikausis, @laurencija9 (nevaru nosūtīt DM), Jānis Krivans un pastāvīgais komentētājs ArmandsE
un
3) Ekskluzīvo “Immortals” T-Kreklu saņem Marina ar e-pastu @inbox.lv

Apsveicam, un lūdzu akceptēt @kinokults Twitterī, lai varu nosūtīt DM! Visu cieņu Cinamonam, bet “Foruma” fani pagaidām ir labākā pozīcijā, jo saņems kinokaršu kodus, kamēr Cinamona gājējiem nogādāšu fizisko ielūgumu, tāpat kā krekla ieguvējam.

ORIĢINĀLAIS RAKSTS:
Pārmaiņas pēc gribu iepriecināt ilggadējos un arī pavisam nesen iegūtos bloga lasītājus ar kādu pozitīvu aktivitāti, kurā nebūs nekas jāmin, jāmeklē vai jāatbild (to vēl paspēs, bet, ja ir vēlme to darīt tagad, tad lūgtum pie kolēģiem no Nofilmēts.lv), bet gan vienkārši jāpiesakās uz filmu, un tad jau kā randomaizers uzkritīs.

Kad sāku šo blogu tālajā 2005. gadā (pirmais fuckin’ ieraksts!), tad rakstu tēmas pārsvarā bija tādas pašas, kā joprojām aprakstīts sadaļā Par blogu“šauj, spridzina, rupji lamājas, asinis šķīst, ļauni joko, pupi pa visu ekrānu un līdzīgi”. Protams, kopš tā laika daudz ūdens aiztecējis un daudz gigabaitu lejuplādēts kinolentes ruļļu aizripojis, tēmu loks paplašinājās, kas, neapšaubāmi, nāca blogam tikai par labu, taču šo pozitīvo dāvināšanas akciju es vēlētos piesaistīt filmai, kas kā neviena cita raksturo bloga patieso nosakņojumu:

Respektīvi, “Immortals” / “Nemirstīgie”, kura kinoteātros jau no šīs Piektdienas (18.11.), bet šur-tur arī ātrāk. Atceros, ka savulaik filmas “300” bilancē bija 2 kino biļetes, puslitrs adrenalīna ķermenī un salauztas durvis (“This is Sparta!!!”), bet skaidrs, ka šoreiz tik lēti netikšu cauri.

Bet pietiks par mani – šoreiz, pateicoties filmas izplatītājam Incognito Films (sekojiet Facebook un Twitter!) man ir:
– 4 kino biļetes uz “Immortals” uz k/t Kino Citadele
– 4 kino biļetes uz “Immortals” uz k/t Cinamon
– 1 ekskluzīvs “Immortals” T-Krekls (vīriešu L izmērs), kurš redzams zemāk:

Immortals T-Krekls

Nosacījumi, ja tos tā var nosaukt, ir pavisam vienkārši – raksta komentāros piesakaties uz filmu, obligāti norādot, uz kuru kinoteātri vēlaties iet uzvaras gadījumā, kā arī kontaktinformāciju (e-pasts, Draugiem.lv, Facebook vai Twitter profils). Viena biļete vienam dalībniekam, bet krekls tiks izlozēts starp visiem, kas pieteiksies. Forši, vai ne?

Pieteikties var līdz šīs Piektdienas (18.11.) 23:59:59, neilgi pēc tam arī izloze – nu, kā jau ierasts. Tiekamies kino!