Pārkers, Porters, Volkers, Stethems

April 19, 2011  |  Džeisons Stethems, Jaunumi

Bloga mīlulis Džeisons Stethems nolēma, ka vienreiz pietiek filmēties vienā un tajā pašā filmā n-tos gadus pēc kārtas, un mērķē augstāk – provējoties uz galveno lomu vēl vienā Donalda Vestleika (zem pseidonīma Ričards Stārks) noveles “The Hunter” ekranizācijā, šoreiz sauktā vienkārši “Parker”.

Jason Statham

Ja atceramies, “The Hunter” jau bija pamatā filmām “Point Blank” ar Lī Mārvinu un (protams, neoficiāli) “Full Contact” ar Čou Junfatu, un lai arī galveno varoni vienmēr sauca citādi, galveno ideju tas nemainīja. Bet laikam zināmākā filma “par Pārkeru” ir leģendārā “Payback”, kurā mēs pirmoreiz redzējām Mela Gibsona patieso seju (toreiz likās, ka tā ir vienkārši lieliska aktierspēle), un kurā ir pārāk daudz labu momentu, lai minētu kādu atsevišķi – labāk tūlīt pat noskatīties vēlreiz.

Kā šajā brutālu vīru rindā ierindosies Stethems – grūti iedomāties kā reiz diezgan viegli iedomāties, bet novirzīt projektu no tradicionālā Stethemfilmas ceļa mēģinās talantīgs režisors Teilors Hekfords (“The Devil’s Advocate”, “Ray”) kopā ar scenāristu Džonu Maklaflinu (“Black Swan”). Lai nu ko, bet redzēt Stethemu noir tipa filmā kā Pārkeru gribas daudz vairāk, kā vēl vienu “Mehāniķi”, tapēc ceram, ka projekts tiks tālāk par idejas stadiju!

 
 • Girts

  Patiesām ceri,ka seit kas mainisies!? Man jau liekas,ka paies vel labs laiks kamer vins saks domat vai kads vinam paradis, ka var ari but kas cits savas filmas.

  • http://kinokults.lv/ Kino Kults

   Nu Stethems jau ir kā Mišela Rodrigeza – bet pēdējā tomēr sāka ar kaut ko vērtīgu, pēc tam ieslīgstot atkārtojumos. Stethems var darīt otrādi – un uzvarēt :)

 • armandse

  Pa, pa. Stethems jau arī ir sācis ar kautko vērtīgu, laik Lock Stock…

  • http://twitter.com/#!/Roberts_Krekis Roberts Krēķis

   Tu gan viņš tēloja dumbfounded kokniju mietpilsoni, so – būtībā tik un tā pats sevi.