Rejs Stīvensons joprojām Soģis

March 18, 2011  |  Jaunumi

Kopš “Punisher: War Zone” izšāva tā, ka nevienas komiksfilmas studijas Lionsgate plānos vairs nav, arī par Soģi (The Punisher) kā varoni nekas vairs dzirdēts nebija. Vēl nelaimīgāks kā Halks, viņš nomainīja trīs aktierus (visuvarenais Dolfs, Toms Džeins un Rejs Stīvensons) knapi padsmit gadu laikā, trīs reizes sākot no jauna, bet bez turpinājuma. Pagaidām!

Rejs Stīvensons kā Soģis

Nesen Marvel it kā starp citu ieziņoja, ka tiesības uz varoni ir atpakaļ pie viņiem, nav tikai skaidrs, ko ar tām darīt – varbūt vēl viena filma (“jo šoreiz noteikti sanāks!”), bet varbūt TV seriāls, kas, ja atceramies piemēru ar “Blade”, nav nemaz tik slikts variants. Kas priecē vēl vairāk, tad tas ir fakts, ka aktieris Rejs Stīvensons manīts iznākam no Marvel HQ, laimīgs kā runcis, kas tikko notiesājis krējuma spaini. Uz tiešu jautājumu “Vai runājāt par Soģi?” Stīvensons atbildēja “Protams, taču pagaidām nekas vēl nav zināms. Es jau tikai laimīgs būtu…”. Un kurš gan nebūtu.

Es katru reizi raudu, kad redzu lielisku aktieri Stīvensonu kaut kādā “The Other Guys” vai “The Book of Eli” tēlojam trešā plāna kartona nelieti, un tiešām sūtītu viņam personīgi piečuku (vai 10 USD), ja tas ko mainītu, bet dzīve paliek dzīve… Bet ja mēs visi kopīgi par viņu turēsim īkšķus, labas domas noteikti piepildīsies – un mēs atkal redzēsim Soģi tādu, kāds tas vienmēr bija iecerēts: