“Rock of Ages” treileris, mūzikls vecākiem

December 14, 2011  |  Treileri

Uz gada beigām ierodas arī Brodvejas hīta kino-adaptācijas, mūzikla “Rock of Ages” treileris – kurš ne tikai atkārtoti nostiprina Toma Krūza pozīcijas skatītāju sirdīs un prātos, bet pat pamanījās izraut Aleku Boldvinu no televizora un atgriezt to atpakaļ kino ekrānos! Kā saka, rock out with your cock out:

Un, ja visas pēdējās līdzīgās filmas (“Burlesque”, “Fame”) tomēr vairāk orientējās uz jauniešiem, kuriem vēl liekas, ka ar dziesmu pa dzīvi viss tiks pārvarēts, tad šī manāmi spiež uz vecāko paaudzi – Krūzs, Boldvins, Pols Džiamatti un Ketrina Zeta-Džounsa spēcīgi aizēno jaunākai auditorijai domāto Rasselu Brendu un citus, kas tur treilerī maisās pa kājām.

“Rock of Ages” dziedās nākamā gada 1. Jūnijā!

 
  • http://twitter.com/Brockxz Aigars Broks

    Jāsaka, atmetot visas tās nebūšanas ar to scientoloģiju utt, Kukurūzs ir viens no maniem fav aktieriem, jo sevišķi, kad viņs paķer kādu no šādām trakajām lomām, kā izskatās šeit. Plus es joprojām uzskatu, ka viņa best performance ir iekš Tropic Thunder. Tas tēls vienkārši nogalina un atceros kāds pārsteigums bija, kad es tik uz filmas beigām apjēdzu, ka tas tak ir Krūzs, kas viņu tēlo.

  • http://twitter.com/pecisk Pēteris Krišjānis

    Krūzs ir tikai redzamākais Scientoloģijas fans Holivudā. Tad jau jāatmet ar roku arī Spilberga filmām. Jāatzīst, ka pēdējos 3 gados viņš arī savas ticības lietas ir paturējis pie sevis, līdz ar to reabilitējoties par diezgan traku dzīves posmu pirms tam.

    Krūzs nav metodes aktieris, bet ja viņam iedod labu materiālu, viņš to padara par savu. Viņam notic. Tas ir galvenais aktierim.

  • Pingback: 12 filmas, kas jāredz 2012. gadā! | Kino Kults()