Stīvena Spīlberga “Terra Nova”

May 18, 2011  |  Jaunumi, Seriāli

Skatoties, kas tiek atcelts un kas tiek plānots uz rudens TV sezonu, aizvien vairāk pārliecinos par to, ka vienīgais jaunais seriāls no ne-kabeļtelevīzijas kanāliem (domāju, ka starpību saprotiet paši), kuru tā pa īstam gaidu un vēlos redzēt, ir Stīvena Spīlberga producētais “Terra Nova”.

Ar kuru gan nepavisam negāja viegli – vairāk kā divi gadi falšstartu un restartu, līdz tomēr šoruden varēsim vērot šo pa pusei fantastisko, pa pusei aizvēsturisko (burtiski) stāstu par to, kā cilvēku grupa no pārapdzīvotās nākotnes Zemes devās 85 miljonus gadu senā pagātnē, lai sāktu visu no sākuma, šoreiz – pareizi (ar saules baterijām un hibrīda dzinējiem)! Par tauriņa efektu neviens nesatraucas, jo atgriezties atpakaļ, cik saprotu, nav paredzēts:

Pēc treilera es sapratu vienu – galvenais, lai seriāla sižeta pavērsieni kopā ar specefektiem spēj pārvarēt tā noteikti neizbēgamo glupumu (tas paspīd jau treilerī), un mūs gaida kā minimums kvalitatīva izklaide rudens/ziemas vakariem.

Katras sērijas izmaksas bija tik lielas, ka Fox bija vieglāk pasūtīt visu pirmo sezonu, nekā ķēpāties ar pilotsērijas izmaksām – mūs gaida kā minimums 13 sērijas (jeb tā sauktā pus-sezona, līdz pagarināšanas brīdim). Spēcināt līdzību ar “Avataru” ir aicināts arī īpaši lūgts viesis, aktieris Stīvens Lengs, kurš šeit tēlos praktiski to pašu lomu.

“Terra Nova” pirmizrāde pagaidām paredzēta šī gada rudenī, Fox kanālā – protams, ja paspēs ar specefektiem.